Ata Apartmanı-Erenköy

 TL
Şaşkınbakkal Mh., Nevzad Ayasbeyoğlu Sk. No: 10,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Aydınlık ve ferah! İşte bu iki kelimeyi Ata Apartmanı-Erenköy için söyleyebiliriz. İstanbul’un en dikkat çekici konut projeleri arasında yerini alan Ata Apartmanı, sizi hayatınızda yepyeni bir sayfa açmaya davet ediyor. Projenin yürütmesi Ağaoğlu Cadde İnşaat tarafından üstlenilmiş, ve daireler teslime hazır durumda. 5482 metrekarelik inşaat alanında yükselen Ata Apartmanı, 13 kattan ve tek bloktan oluşuyor. Toplamda ise 41 daireye sahip. Sizinle birlikte yapının inceliklerine birlikte yakından bakalım.

Yaşamınızda yepyeni bir sayfa açın! Ata Apartmanı-Erenköy sizi yeniliğe davet ediyor.

Projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak belirlenmiş. Projenin yenilikçi perspektifi genel özelliklere de yansımış. Özellikle geniş yaşam alanları sunan proje, modern peyzaj örnekleriyle tasarlanmış kullanışlı bahçe modeliyle ön plana çıkıyor. Ek olarak, bahçe katında bulunan dairelere de özel bahçe kullanım alanı tahsis edilmiştir. Gündelik aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz geniş alanlar sunan yapı göz dolduruyor. Ata Apartmanı-Erenköy projesinde, çağın gelişmelerine uygun olarak, modern ve inovatif bir seçenekler tercih edilmiştir. Hidrofor ve su deposu da bulunan yapıda, teknik olarak sizin yaşamınız için daha kalıcı ve etkili yöntemler tercih edilmiştir. Çocuk sahibi aileler veya bireyler için de bahçeyle zenginleştirilmiş yapı, sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman dilimleri sahip olabileceğiniz imkanlara sahip. Daha çok minimal yaşam şekillerini benimseyen bireylere ve ailelere göre tasarlanmış yapıda daireler 83 – 92 m² aralığında hacme sahip. Ağaoğlu Cadde imzasıyla kurgulanan yapı yaşamınız için yeni adresiniz olabilir. Biliyoruz ki, yaşadığınız konutun teknik özellikleri ne kadar önemliyse bulunduğu konum da o kadar önemli. Şaşkınbakkal konumu üzerinde bulunan konut projesi şehir içinde yoğun zamanlara sahip bireyler için ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Üstelik Erenköy Marmaray Durağı’na da çok yakın bir komunda bulunuyor. Yapının bulunduğu bölgenin aynı zamanda eğitim ve kültürel alanlarla da zengin bir bölge olduğunu da yineleyebiliriz. Üstelik kısa mesafeli yürüme gerçekleştirerek de Bağdat Caddesi’nin tüm imkanlarına sahip olabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki, yaşamınız lüks ve konfor standartlarıyla taptaze bir görünüm alacak. Siz de Ata Apartmanı’n ayrıcalıklı dünyasında yerinizi almak isterseniz, Kadıköy Şaşkınbakkal lokasyonunda bulunan konut projesinin iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 83 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 92 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 24672
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 6 777
Web Sitesi: http://www.caddeinsaat.com/
Email: info@caddeinsaat.com
İnşaat Firması: Ağaoğlu Cadde İnşaat
İnşaat Alanı: 5482 m²
Konut Adedi: 41
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1
Metrekare Aralığı: 83 - 92 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link