Çiftehavuzlar Rezidans

 TL
Çiftehavuzlar Residence, Fenerbahçe, Hasan Ali Yücel Sk. No:19,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Bağdat Caddesi üzerinde bulunan hem şık hem prestijli bir proje! Çiftehavuzlar Rezidans konut projesi sizlere şehir içerisinde sakin, huzurlu ve konforlu bir yaşam vadediyor!

Anadolu Yakası’nın en nezih semtlerinden biri olan Kadıköy’de Çakıroğlu Yapı tarafından Çiftehavuzlar Rezidans projesi hayata geçirildi. Bağdat Caddesi gibi ışıltılı bir yerde bulunan proje, ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sunuyor.

Bağdat Caddesi’nde 6 bin metrekare alan üzerine tek blok halinde inşa edilen, 3+1 ve 4+1 gibi farklı daire tiplerinin mevcut olduğu Çiftehavuzlar Rezidans’ ta toplam olarak 18 daire yer alıyor. Projedeki dairelerin alanları 130 ile 240 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. 142 metrekare büyüklüğündeki 3+1 daireleri ile sadeliği ve kaliteyi, 187 metrekare büyüklüğüne sahip 4+1 dubleks daireleri ile genişliği ve ferahlığı arayanlara farklı fırsatlar sunuyor.

Çiftehavuzlar Rezidans, Bağdat Caddesi’nin prestijli görüntüsüne uyum sağlayacak mimari yapısı ile tek bloktan oluşuyor. Estetik görünüme sahip mimarisi ve ortak kullanım alanlarının şıklığı ve konforunu şehir içerisinde huzurlu bir ortamda yaşamak isteyenlere sunuyor. Proje, birçok detay ince ince düşünülerek sizlere sosyal olanakları fazla olan huzurlu bir ev yaşamı vadediyor.

Işıltılı Caddede Yaşam!

Şehir merkezinde olmasından dolayı kolay ulaşım imkânına sahip olan proje, birçok sosyal olanağı da sakinlerine sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen sizler, modern bir görünüme sahip olan site bahçesinin içerisinde spor yapma imkanı bulabilir, site bahçesinde bulunan kamelyalarda sevdiklerinizle beraber vakit geçirebilirsiniz. Estetik peyzaj tasarımına sahip olan bahçede sevdiklerinizle beraber keyifli saatler yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Evcil hayvanınız var ise evinizden çok da uzağa gitmeden onlarla site içerisinde onlarla oyunlar oynayabilirsiniz. Lobi ve bekleme salonlarında kısa süreli molalar verebilirsiniz. Bu gibi sosyal olanaklara ek olarak 1200 metrekare çift katlı kapalı otopark hizmeti sunan Çiftehavuzlar Rezidans’ ta araçlarınıza kolaylıkla yer bulabilirsiniz. Her daireye özel olan depo uygulaması ile de saklamak istediğiniz fazla eşyalarınızı depoya kaldırabilirsiniz.

Çiftehavuzlar Rezidans’ ta oturuyorsanız sevdiklerinizle beraber civardaki restoran ve kafelerde vakit geçirebilirsiniz. Bağdat Caddesi’nin ışıltısını ve kalitesini içinizde hissedebilirsiniz. Bunun yanında birçok markanın mağazasından her ihtiyacınıza yönelik alışveriş yapabilirsiniz.

Çakıroğlu Yapı tarafından hayata geçirilen Çiftehavuzlar Rezidans projesi, farklı daire tipleri ile sakinlerine hem sakin, hem de ferah bir yaşam vadediyor. Merkezi ısıtma sistemi ile evde kombi ile uğraşma derdine son veriyor. Bunun yanında sakinlerine ankastre seti, klima gibi birçok imkanı tek bir daire içerisinde sunuyor. Rezidansta daireler her bireyin rahatlığı düşünülerek tasarlanıyor. Bunun yanında sakinlerine kendi tarzlarını yaratabilecekleri imkanları da sağlıyor.

Anadolu Yakası’nın en güzel semtlerinden birinde oturmak ve bu imkanları yaşamınız boyunca sürdürmek istiyorsanız Çiftehavuzlar Rezidans konut projesinden size uygun olan daireyi hemen almalısınız!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 148-159 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 219-249 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20229
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 (216) 999 61 11
Web Sitesi: http://www.ymgayrimenkul.com/tr/default.aspx
Email: info@ymgayrimenkul.com
İnşaat Firması: Yapı Merkezi Gayrimenkul
İnşaat Alanı: 6000 m²
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Mayıs 2019
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 148 - 248 m²
3+1 TİP1
3+1 TİP1
3+1 TİP2
3+1 TİP2
4+1 TİP1
4+1 TİP1
4+1 TİP2
4+1 TİP2

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link