Merdivenköy Konutları

 TL
Merdivenköy Mah. Mandıra Cad.,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy ilçesinin güzide semtlerinden olan Merdivenköy’ de ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek, prestijli Merdivenköy Konutları projesi hayata geçirildi! Ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sunan proje, farklı daire tipleri ve ticari alanları ile donanımlı bir yaşam merkezi haline getirildi.

C’C Yapı A.Ş tarafından hayata geçirilen Merdivenköy Konutları, var olan birçok sosyal olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere sade bir ev yaşamından ziyade çeşitli olanakları ile eğlenceli ve hareketli aynı zamanda konforlu ve lüks bir yaşam vadediyor.

Merdivenköy’ de 12 bin metrekarelik alan üzerine iki blok halinde inşa edilen, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı daire tiplerinin mevcut olduğu projede toplam olarak 500 adet konut ve 20 adet ticari alan yer alıyor. Projedeki dairelerin alanları 65 – 180 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Merdivenköy Konutları sağladığı olanakları ile sakinlerine huzurlu, lüks ve konforlu bir yaşam vadediyor. Yaşam merkezi tarzında dizayn edilen site tasarımı site sakinlerinin evlerinden çok da uzağa gitmeden her ihtiyacını site içerisinde karşılama fırsatı sunuyor. Merdivenköy Konutları, farklı büyüklük ve tipteki daireleri, mağaza, depo gibi ticari alanları ile Merdivenköy’ e yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Sosyal olanaklar açısından da birçok avantajı içerisinde barındıran Merdivenköy Konutları, sakinlerinin konforu için her detaya fazlasıyla önem veriyor. 12 bin metrekarelik bir alan içerisinde site sakinlerinin ve sevdiklerinin beraber vakit geçirecekleri ortak alanların da mevcut olduğu proje hiçbir detayı atlamadan konforlu bir yaşam sunuyor. Sosyal alan olarak ise spor salonu, fitness salonu, hamam, sauna, yürüyüş alanları, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, özel peyzaj alanları, açık ve kapalı otopark hizmeti ve 7/24 güvenlik hizmeti sunan Merdivenköy Konutları eğlenceli, konforlu ve lüks bir yaşam vadediyor.

Sosyal bir alan için doğru adres!

Merdivenköy Konutları sakini olarak spor salonunda sporunuzu yapabilir, zinde kalmanın en faydalı halini yaşayabilirsiniz. Spor ya da fitness salonunda spor yapmak istemezseniz yeşil alanlarda temiz havanın tadını çıkararak egzersizini yapabilirsiniz. Yeşilliklerin arasında kuşların cıvıltısı ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Hamam ve saunada cilt bakımınıza özen gösterebilirsiniz. Kapalı yüzme havuzunda sevdikleriniz ile beraber keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla baş başa eğlenceli vakit geçirmek isterseniz de çocuk oyun alanlarında onlarla beraber güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Ayrıca proje içerisinde bulunan alışveriş alanlarında sevdiklerinizle beraber vakit geçirebilir, ihtiyaçlarınızı tek bir merkez üzerinden halledebilirsiniz. Bunun yanında civarda bulunan kafelerde ve restoranlarda sosyalleşebilirsiniz.

Anadolu Yakası’nın en nezih semtlerinden birinde ev sahibi olmak isterseniz Merdivenköy Konutları projesinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 65 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 ve diğerleri 65-180 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20245
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 216 651 53 52
Web Sitesi: http://ccgroupco.com/
Email: info@ccgroupco.com
İnşaat Firması: C'C Yapı A.Ş
İnşaat Alanı: 12.000 m2
Konut Adedi: 500
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 65 - 180 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Buğra Kara

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link