Demirli Erdem Residence

 TL
Kozyatağı Mh., Bayar Cd., Şehit Meltem Sk., No:15,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün en işlek merkezlerinden biri olarak sayılan Kozyatağı’nda lüks ve konforlu bir yaşam alanı inşa edildi! Demirli Yapı tarafından hayata geçirilen Demirli Erdem Residence projesi, Kozyatağı’nın en başarılı projelerinden biri olarak görülüyor. Birçok merkeze yakın konumda bulunan proje, E-5 ve metro yakınlarına yer alıyor. Her yere yakın bir konumda bulunan proje, kolay konumun yanında güvenlik hizmetleriyle güvenli site yaşamı ile göz dolduruyor!

Lokasyon ayrıcalıklarıyla ve lüks standartlarıyla hayatınızı yeniden yazmaya başlayın…

Kadıköy’ün en işlek semtlerinden biri olan Kozyatağı’nda, Demirli Erdem Residence konut projesi, ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu! Konut projesi, bin 252 metrekare alan üzerine inşa edilmiştir. Kozyatağı’nın modern yapısına uygun bir mimari yapıya sahip olan proje, 11 katlı tek bloktan oluşuyor. 3+1 ve 5+1 tipinde farklı büyüklük ve tipteki dairelerin bulunduğu Demirli Erdem Residence projesinde toplam olarak 30 daire yer almaktadır. Projedeki dairelerin alanları 111 ile 207 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Konut projesinde 3+1 tipindeki daireler 111, 131 ve 151 metrekare aralığında iken, 5+1 dubleksler ise 207 metrekare büyüklüğüne sahip durumda.

Kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Demirli Erdem Residence projesi, E-5, metro ve minibüs yoluna yakın bir alana konumlandırılmıştır. Kadıköy’ün merkezine oldukça yakın konumda olan Demirli Erdem Residence, sakinlerine her yere kolaylıkla ulaşabilecekleri bir konumda oturma fırsatı sunmaktadır. Demirli Yapı tarafından hayata geçirilen konut projesi, birbirinden büyük metrekarelere sahip büyük dairelerden oluşuyor. Büyük ve ferah daire arayışında olanlar için alternatif sunan proje, farklı daire tipleriyle farklı ihtiyaç sahibi kişilere fırsatlar sunmaktadır. Farklı daire tipleri ile sakinlerine huzurlu ve konforlu ev yaşamı sunmaktadır.

Konut projesi dairelerde bulunan Ankastre beyaz eşya, Ebeveyn banyosu ve Balkon ile sakinlerine konforlu, geniş ve ferah ev yaşamı vadediyor. Lüks ve modern daire içi tasarımları ile de sakinlerine görsel şölen yaşatıyor. Tüm bunlara ek olarak semtin yapısına uygun olarak inşa edilen proje, kameralı güvenlik ve 7/24 güvenlik hizmetleri ile güvenli site yaşamını sakinlerine sunmaktadır.

Modern mimari yapısıyla göz dolduran Kozyatağı’nda bulunan Demirli Erdem Residence projesi, merkezi konumuyla ve sosyal olanaklarıyla Anadolu Yakası’nda ev sahibi olmak isteyenler için büyük fırsatlar sunmaktadır.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 111 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 207 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21517
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 0 216 388 07 05
Web Sitesi: http://www.demirliyapi.com.tr/
Email: info@demirliyapi.com.tr
İnşaat Firması: Demirli Yapı
İnşaat Alanı: 1252 m²
Konut Adedi: 30
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 111 - 207 m²
3+1 A
3+1 A
3+1 B
3+1 B
5+1
5+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link