Evinpark Rezidans

 TL
19 Mayıs Mh., Kavisli Sk., No:13,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Mimarisiyle herkesi kendine hayran bırakan şık, estetik ve modern bir proje! Evinpark Rezidans  projesi sizlere Kadıköy’ün en merkezi yerinde yaşama fırsatı sunuyor. İstanbul’un birçok merkezine yakın bir konumda oturmak isterseniz Evinpark Rezidans  projesi tam da size göre!

Hayal eviniz burada olabilir.

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığıyla yeni bir konut projesi hayata geçmiştir. 19 Mayıs Mahallesi’nde bulunan proje adından şıklığı ve konforuyla adından epey söz ettiriyor. Evinpark Rezidans, 2 bin 728 metrekare alan üzerine inşa edilmiştir. Kadıköy’ün prestijli ve güzide mimarisine uyum sağlayan 2 bloktan oluşuyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi farklı daire tiplerinin mevcut olduğu konut projesinde toplam olarak 68 daire yer alıyor.

Projedeki dairelerin alanları 120 ile 240 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projede 3+1 tipindeki daireler 120 metrekarelik, 4+1 tipindeki daireler 140 ile 162 metrekarelik, 5+1 tipindeki daireler ise 240 metrekarelik bir alan içerisinde bulunmaktadır. Birinci kalite ürünlerin kullanıldığı proje, kaliteli, konforlu ve huzurlu bir site yaşamı isteyenlere büyük fırsatlar sunmaktadır. 19 Mayıs Mahallesi, Kavisli Sokak’ta yer alan Evinpark Rezidans projesi sosyal imkanlarıyla göz dolduruyor. Projede çocuk oyun alanları ve sağlık merkezi bulunmaktadır. Bunların yanında 7/24 güvenlik hizmetleri kapalı ve açık otopark hizmetiyle konforlu ve rahat bir site yaşamını sakinlerinin hizmetine sunmaktadır.

Ferah ve konforlu bir ev yaşamı için yeni adresiniz!

Bunun yanında merkezi konumda bulunan proje, Kadıköy’ün birçok noktasına yakın bir konumda yer alıyor. Merkezi konumuyla göz dolduran proje, sakinlerinin trafikte uzun süre vakit geçirmesinin önüne geçiyor. Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat işbirliği ile inşa edilen Evinpark Rezidans projesi, farklı daire tipleri ile sakinlerine ferah ve geniş bir ev yaşamı sunmaktadır. Binada bulunan merkezi ısıtma sistemi ile evde kombi ile uğraşma derdine son veriyor.

Bunun yanı sıra estetik daire tasarımlarıyla sakinlerine modern dairelerde oturma fırsatı sunmaktadır. Anadolu Yakası’nın en güzel ilçesi olan Kadıköy’de ev sahibi olmak, konumu, bina özellikleri ve sosyal imkanlarıyla göz dolduran konut projesinde oturmak isterseniz size uygun daireleri inceleyebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 120 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 140 – 169 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 240 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21494
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 0 216 445 15 49
Web Sitesi: http://sefainsaat.com.tr/index.php
Email: info@sefainsaat.com.tr
İnşaat Firması: Sefa İnşaat - Koyuncu İnşaat
İnşaat Alanı: 2728 m²
Konut Adedi: 68
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 120 - 240 m²
A Blok
A Blok
B Blok
B Blok

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link