Denge Apartmanı

 TL
Erenköy Mahallesi, Ülke Sokak, No:21,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Son zamanların en dikkat çekici konumlarından biri olarak gündeme gelen Erenköy’de yeni bir proje hayata geçirildi! Denge Apartmanı konut projesi gerek estetik gerekse de yapı özellikleriyle dikkat çekiyor. Erenköy’de 12 daire içeren proje zemin üzerine 7 katlı, tek blok olarak inşa edildi. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu proje yeni bir hayat isteyenlere yepyeni bir bakış kazandıracak.

Yeni nesil estetik çizgileriyle dikkat çekici bir proje, Denge İnşaat’tan!

Denge Apartmanı konut projesinde bulunan birçok özellik sakinlerinin konforu düşünülerek tasarlanıyor. Bu nedenle Erenköy’ün yüksek ritimli ambiyansına uyum sağlayabilen, modern mimariye sahip olan konut projesi sakinlerine keyifli ve huzurlu bir hayat yaşayacakları bir yaşamı vadediyor. Ülke Sokak, Erenköy lokasyonunda bulunan proje ses yalıtımıyla geliştirilmiş. Aynı zamanda dairelerde ebeveyn banyosu bulunuyor. 584 m²’lik alan içerisine inşa edilmiş yapı Erenköy Marmaray Durağı’na da yürüme mesafesinde bulunuyor. Kadıköy’ün en nezih bölgelerinden biri olan Erenköy’de bulunan proje, sakinlerine semtte bulunan birçok imkandan yararlanma fırsatı da sunuyor. Çevrede bulunan eğlence, yeme-içme merkezlerine kolaylıkla gidilebilecek konumda bulunan proje, sakinlerine huzurlu bir yaşamın yanında eğlenceli bir yaşamı da vadediyor. Aynı zamanda Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde bulunan bu konut projesi aradığınız olabilir! Birinci sınıf materyallerle zenginleştirilmiş yapı size yeni nesil estetik görünüm sağlayan bir yaşam sunuyor. Üstelik yoğun şehir yaşantısına sahip olanlar için konum ayrıcalığı sunan yapı, dikkat çekiciliğini pekiştiriyor. Çelik kapı, panjur ve kartonpiyer tercih edilen dairelerde yaşamak sizin için yeni bir deneyim alanı olacak. Bağdat Caddesi’ne birinci paralelde bulunan ve sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan Denge Apartmanı konut projesi, çeşitli özellikleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin gözde projesi olarak görülüyor. Sizler de Erenköy’ün en güzel yerinde ev sahibi olmak ve konut projesinin sunduğu çeşitli hizmetlerden yararlanmak için hızla tükenen daireleri inceleyebilir, dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 90 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 114-181 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 23563
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat:
Telefon: +902163693036
Web Sitesi: http://dengeinsaat.com/
Email: denge@dengeinsaat.com
İnşaat Firması: Denge İnşaat
İnşaat Alanı: 584 m²
Konut Adedi: 12
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 90 - 181 m²
Dubleks Daire Üst Kat Satış Planı
Dubleks Daire Üst Kat Satış Planı
Dubleks Daire Alt Kat Satış Planı
Dubleks Daire Alt Kat Satış Planı
Normal Kat Satış Planı
Normal Kat Satış Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link