Fikirtepe Kraft

 TL
Fikirtepe Mah. Hızırbey Cad. Kadıköy ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Fikirtepe Kraft, size yepyeni bir dünya sunmak üzere tasarlanmış yenilikçi bir proje! Kadıköy’ün tam kalbinde konumlanan yapı estetik görüntüsü ve modern mimariyle harmanlanmış dinamikleriyle yepyeni bir hayal ev olarak karşımıza çıkıyor. Bu yeni nesil yaşamdan faydalanmak istiyorsanız, konut projesine yakından bir bakış atalım.

Estetik görüntü ve modern mimari teknikleriyle Fikirtepe Kraft yeni yaşam adresiniz olacak.

Kadıköy’ün kentsel dönüşümle ivme kazanan yerleşkelerinden biri olan Fikirtepe’de Keleşoğlu İnşaat tarafından Fikirtepe Kraft konut projesi hayata geçirildi. Kadıköy’ün her yerine çok yakın bir konumda bulunan proje hem konumuyla hem de sosyal olanakları ile fazlasıyla avantajlı.

Konut projesi, 80.000 m² alan üzerinde 2 bloktan oluşuyor ve kentsel dönüşüm projeleri arasında en dikkat çekicilerden biri olarak yer alıyor. Kadıköy’ün yerel tarihle harmanlanmış ambiyansına yenilikçi bir yaklaşımda bulunan proje ışıltılı ve lüks bir görünüm vererek, mimari yapısıyla adından söz ettiriyor. Toplamda 254 daire ve 29.000 m²  ofis alanı, 2470 m² ticari ünite alanı mevcuttur. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu projenin kapalı otoparkında 679 araçlık park alanı mevcut bulunmaktadır.

Çoklu olanakların keyfini çıkaracağınız bir konut projesi!

Konut projesi, sakinlerinin rahatını ve konforunu her daim önde tutuyor. Keleşoğlu Proje tarafından inşa edilen konut projesi, kapalı otopark ayrıcalığıyla da size konforu sunuyor. Binada bulunan otopark seçeneği ile de kişisel gereklilikleriniz ön planda tutuluyor. Bunun yanında zamansız ve estetik daire tasarımları ile sakinlerine evlerinde her daim görsel şölen yaşatıyor. Açık yüzme havuzu seçeneği ile yaşamanıza renkli anlar sağlayabileceğiniz bir olanak katıyor.

Konut projesinde ikamet ediyorsanız tam olarak Kadıköy konumunun imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kadıköy birden fazla konumunda bulunan dünyaca ünlü mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda lezzetiyle ün salmış restoran ve kafelerde vakit geçirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Moda Sahili’ne gidip deniz havasını içinizde yaşayabilirsiniz.

İstanbul’un çeşitliliğiyle zengin bir konumu olan Kadıköy’de oturmak ve ayrıca yaşamınızı semtin ayrıcalıklarından yararlanarak geçirmek isterseniz bu konut projesini incelemelisiniz. Fikirtepe Kraft projesinin sunduğu sosyal imkanlar ile yaşamınızı konforlu bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Ekibimizle iletişime geçerek aklınıza takılan noktalar konusunda bilgi alabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+0  – m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
1+1  – m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1  – m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1  – m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1  – m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23638
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat Bilgisi Güncelleniyor
Telefon: 0 (212) 227 99 93
Web Sitesi: https://kraftmimarlik.com/
Email: info@kraftmimarlik
İnşaat Firması: Kraft Mimarlık
İnşaat Alanı: 80000 m²
Konut Adedi: 251
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: -

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link