DKY Cadde Erenköy 86

 TL
Erenköy Mh., Dr. Mithat Süyev Sk., No:18,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün en huzurlu semtlerinden biri olan Erenköy’de, DKY İnşaat tarafından, DKY Cadde Erenköy 86 konut projesi inşa edildi. Erenköy’ün huzurlu ve sakin havasında yaşamınızı devam ettirmek isterseniz, DKY Cadde Erenköy 86 konut projesi tam da size göre!

En prestijli semtlerden biri olan Erenköy’de yepyeni bir yaşam fırsatı!

Konut projesi, Erenköy’de, bin metrekare alan üzerinde ve tek blok halinde inşa edildi. 2+1 ve 3+1 gibi farklı büyüklük ve tipteki dairelerin bulunduğu projede toplam olarak 30 daire yer alıyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 100 ile 150 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Her katta dört daire bulunuyor. Sakin ve prestijli bir yaşamın anahtarını ev sahibi olmak isteyenlere vadeden konut projesi alıcılarını bekliyor. DKY Cadde Erenköy 86 konut projesi, sahip olduğu estetik ve modern mimarisi ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Semtte bulunan en iyi projeler arasında gösterilen konut projesi, sadeliği, konforu arayanların adresi olarak gösteriliyor. Şehrin en güzel yerlerinden birinde yer alan projedeki tüm detaylar sakinlerinin rahatı düşünülerek tasarlanıyor. Modern peyzaj mimarisinin yanında kapalı otopark hizmetini de sakinlerine sunuyor. Yeşil alanların şık bir şekilde dizayn edilmesi ile sakinlerine yeşil alanda rahatlıkla dinlenebilecekleri alanları vadediyor. Konum olarak merkezi bir yerde bulunan konut projesi, Erenköy Kız Anadolu Lisesi, İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi ve hastane gibi kamu kuruluşlarına çok yakın bir konumda yer alıyor. Konum olarak Dr. Mithat Süvey Sokak gibi merkezi bir lokasyonda bulunan proje, sakinlerine tüm mekânlara kolay ulaşabilecekleri bir yerde oturma fırsatı sunuyor. Konut projesinde ikamet ediyorsanız civarda bulunan eğlence ve yaşam merkezlerinde eğlenceli ve kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız alışveriş merkezlerine ve mağazalarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’nda konut almayı düşünüyorsanız Kadıköy’ün en prestijli semtlerinden biri olan Erenköy’de kentsel dönüşüm projesi başlığı altından yeniden inşa edilen DKY Cadde Erenköy 86 konut projesini incelemelisiniz. Prestijli ve konforlu bir yaşamın kapılarını sonsuza dek açabilirsiniz! İletişim bilgilerini takip ederek, projeye yakından bir bakış atın.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 100 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 150 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24264
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 444 9 359
Web Sitesi: www.dkyinsaat.com
Email: info@dkycadde.com
İnşaat Firması: DKY İnşaat
İnşaat Alanı: 1000 m²
Konut Adedi: 30
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 100 - 150 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link