Marin Terrace

 TL
Fenerbahçe Mh., Selahattin Pınar Sok., No:2,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Bağdat Caddesi üzerinde bulunan, akıllı ev sistemleriyle donatılmış, şık ve modern bir proje! Marin Terrace projesi sizlere Kadıköy’ün tam kalbinde konforlu, eğlenceli ve mutlu bir ev yaşamı sunuyor!

Anadolu Yakası’nın en eski ve aranılan semtlerinden biri olan Kadıköy’de İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat işbirliği ile Marin Terrace konut projesi hayata geçirildi. Bağdat Caddesi’nde bulunan proje, Kadıköy’de ev sahibi olmak isteyen kişilere eşsiz fırsatlar sunuyor.

Marin Terrace ile eşsiz bir yaşama dahil olun!

Konut projesi, Bağdat Caddesi üzerinde, 2 bin metrekare alan üzerine, 15 katlı tek blok halinde inşa edildi. 3+1 daire tipinin mevcut olduğu projede toplam olarak 32 daire yer alıyor. 32 dairenin içerisinde çatı dubleksleri de bulunuyor. Projedeki dairelerin alanları 126 metrekare büyüklüğüne sahip. Deniz manzarasının da bulunduğu projedeki daireler büyük ve ferah olduğundan, sakinlerine rahat ve konforlu yaşamın anahtarlarını vadediyor.

Deniz manzarasının hâkim olduğu proje birçok sosyal imkanı sakinlerinin beğenisine sunuyor. Bağdat Caddesi’nin prestijli havasını bünyesinde taşıyan ve estetik mimariye sahip olan Marin Terrace projesi, şehir merkezinde, huzurlu ve eğlenceli bir ortamda yaşama fırsatını sunuyor Proje içerisinde bulunan birçok detay sakinlerinin beğenisine göre tasarlanıyor ve sakinlerine kaliteli bir yaşamın anahtarını veriyor.

Konut projesi, konum itibarı ile Kadıköy’ün en sevilen ve işlek caddelerinin birinin üzerinde yer alıyor. Bağdat Caddesi’ne paralel konumda bulunan proje, sakinlerine semtin tüm fırsatlarından yararlanma imkanı sunuyor. Kafe, restoran, alışveriş alanlarının çeşitliliği ile sakinlerinin sevdikleriyle beraber hoş vakit geçirmesine olanak tanıyor.

İnanlar İnşaat ve Uranüs İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Marin Terrace projesi, farklı daire tipleri ile sakinlerine hem şık, hem konforlu bir yaşamın anahtarlarını sunuyor. Akıllı ev sistemlerinin mevcut olduğu proje, her şeyi tek kumanda üzerinden halletmenize olanak tanıyor. Bunun yanında merkezi ısıtma sistemi ile tüm binanın ısınmasını sağlıyor. Ayrıca dairelerin içerisinde sakinlerine ankastre seti, klima, balkon, ebeveyn banyosu ve giyinme odası gibi seçenekleri de daire içerisinde sunuyor. Marin Terrace projesinde daireler estetik ve modern yapıya uygun şekilde tasarlanıyor. Buna ek olarak sakinlerine kendi tarzlarını yaratabilecekleri imkanları da sunuyor.

Bağdat Caddesi üzerinde bulunan proje, estetik mimarisi ve lüks olanakları ile ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sunuyor. Bağdat Caddesi’nin tüm ayrıcalıklarının yanında Marin Terrace projesinin ayrıcalıklarından da faydalanmak isterseniz projeyi inceleyip, kararınızı hemen vermelisiniz!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1  126 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24242
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 380 70 00
Web Sitesi: https://www.inanlarinsaat.com.tr/
Email: info@inanlaruranus.com
İnşaat Firması: İnanlar İnşaat - Uranus İnşaat
İnşaat Alanı: 2000 m²
Konut Adedi: 32
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 126 m²
Normal Kat Planı
Normal Kat Planı
Çatı Arası Kat Planı
Çatı Arası Kat Planı
Dubleks Kat Planı
Dubleks Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link