Doğuş Apartmanı

 TL
Suadiye Mahallesi, Vapur Yolu Sk. No:5, Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Bağdat Caddesi’nde bulunan Doğuş Apartmanı konut projesi modern dinamikleriyle dikkat çeken bir proje olarak öne çıkıyor! Konut projesi insan yaşamına sağladığı inceliklerle altı çizilesi bir proje olma özelliğini koruyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen yapı, estetiği ve çok iyi çözümlenmiş kat projeleriyle günümüz yaşam alanlarından beklenen nitelikleri tam anlamıyla karşılıyor. Doğuş Apartmanı’na yakından bir bakış atalım.

Deniz manzaralı daireleri ve çok iyi çözümlenmiş kat planlarıyla Doğuş Apartmanı sizin yeni hayal eviniz!

Bağdat Caddesi’nin modern ve lüks görüntüsüne uyum sağlayan mimari yapıya sahip olan proje, 19 adet daireden oluşuyor. 4+2 daire tipinin mevcut olduğu yapı kentsel dönüşüm projeleri arasında dikkat çekiciliğini koruyor. Çağın konut dinamiklerine göre tasarlanan yapı olanaklarıyla birlikte şehirle iç içe bir yaşam sunuyor. Bir yanda deniz manzarasını size sunarken diğer yandan şehre karışabilmeyi sağlıyor. 4.100 m² genişliğinde bir alan üzerine inşa edilen konut tasarım incelikleriyle göz kamaştırıyor.

Lüks mimarisi ve sosyal imkanların çeşitliliği ile sakin ve huzurlu bir yaşam isteyenler için fazlasıyla cazip bir proje. Şaşkınbakkal’da yer alan proje, Bağdat Caddesine sadece 130 metre uzaklıkta, Bağdat Caddesi ve sahil bölgesinin tam ortasında eşsiz bir lokasyonda yerini alıyor. Dairelerde tercih edilen modern iç tasarım ve birinci sınıf materyaller ile size sürdürülebilir konforu sağlıyor. Ferah ve aydınlık daireleriyle sizin için yaşama dingin bir perspektif sağlıyor.

Roya Yapı tarafından inşa edilen Doğuş Apartmanı projesi, geniş bir alan sunan tek daire tipi ile sakinlerine huzurlu ve konforlu ev yaşamı sunuyor. Bağdat Caddesi paralelinde bulunan konumundan faydalanarak yaşamınıza farklı dinamikler ve rutinler katmanız da mümkün. Lokasyonun inceliklerinin keyfini sürerken, Doğuş Apartmanı sakini olarak ayrıcalıklı bir hayat yaşamanız  mümkün olacak. Çevredeki yaşam alanlarında sosyal hayatınızı sürdürebilir, dingin bir yaşama sahipken aynı zamanda şehrin ritmini tutabilirsiniz.

Doğuş Apartmanı projesinde oturuyorsanız sevdiklerinizle beraber Kadıköy‘ün en seçkin konumlarından biri olan Bağdat Caddesi’nin tadını çıkarabilirsiniz. Sizler de Kadıköy’ün nezih semtti olan Şaşkınbakkal lokasyonunda oturmak ve ayrıcalıklı bir hayat yaşamak isterseniz Doğuş Apartmanı projesini inceleyebilir, yakından bir bakış atabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+2 407 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23693
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 416 76 92
Web Sitesi: Roya Yapı
Email: info@royayapi.com.tr
İnşaat Firması: http://www.royayapi.com.tr
İnşaat Alanı: 4100 m²
Konut Adedi: 19
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+2
Metrekare Aralığı: 407 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link