Saray Apartmanı

 TL
Bostancı Mh., Bahçelerarası Sok., No:2 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

İstanbul Anadolu Yakası’nda, Çolakoğlu İnşaat tarafından geliştirilen Saray Apartmanı projesi, 1650 m²’lik araziye konumlandırılmış 14 katlı tek blok ve bu blokta 26 adet daireden, 6 adet de mağazadan oluşuyor. Proje için Anadolu Yakası’nın sakin ve köklü semtlerinden Bostancı tercih edilmiş. Semtteki bu nezih hava projedeki ince detayları ve kaliteli seçimleri tamamlıyor.

Birinci sınıf bir yaşam için.

Aynı zamanda, apartmanın konumunun en güzel yanlarından biri göz dolduracak Adalar manzarası. Saray Apartmanı ulaşım için de çok avantajlı bir noktada, böylece ister Marmaray, Yüksek Hızlı Tren, Metro gibi ulaşım yollarını, ister deniz otobüslerini, isterseniz de dolmuş ve otobüsleri birkaç dakikalık bir yürüyüşten sonra kullanabilirsiniz. Projede her katta iki adet daire bulunmaktadır. Ayrıca 10. katta iki adet dublex daire mevcuttur. Bunlarla beraber, 900 metrekarelik, daire başı bir araç için tasarlanmış iki katlı bir kapalı otopark bulunmaktadır.
Bu otoparka katlardan asansör aracılığıyla ulaşım mümkündür.

Dairelerin büyüklüğü ise 140 metrekare net, 174 metrekare brüt şeklindedir. Daireler 4 oda ve bir salondan oluşmaktadır. Apartman sakinlerinin güvenliği için, apartmanda elektronik yangın ikaz sistemi, renkli görüntülü intercom sistemi ve hırsız alarm sistemi bulunur. Ayrıca mekanik havalandırma, 40 tonluk su depose ve ortak alanlar için jeneratör de mevcuttur. Saray Apartmanı’nda radyal temel C35 betonarme st3 inşaat demiri kullanılmıştır. Daire giriş kapısı Kale marka çelik kapıdan, daire içi kapılar ise Artella marka lake ve ahşap kapılardan oluşmaktadır. Dairenin pencerelerinde Winsa marka pencere sistemi ve motorlu Monoblok marka panjurlar kullanılmıştır.

Dairelerdeki kombilerin markası Buderus’tur. Apartman’da kullanılan asansör markası ise Kone’dir. Binada giydirme cephe ve dış cephe mantolaması bulunmaktadır. Banyoda Vitra’nın banyo dolabı, gömme rezervuarı ve seramikleri, Hubbe’nin de duşakabinli küveti kullanılmıştır. Dairelerin Fransız balkonlarında alüminyum korkuluk ve Vitra marka ıslak zemin bulunmaktadır. Odalarda Hess marka lamine parke kullanılmıştır. Ayrıca, salon ve ebeveyn odasında Mitsubishi marka klimalar mevcuttur. Odaların duvarları su bazlı boyayla, tavanları ise plastik tavan boyası kullanılarak boyanmıştır. Dairelerin mutfaklarında Lineadecor markası tercih edilmiştir ve akrilik tezgah bulunmaktadır. Seramikleri ise Vitra markadır. Ayrıca alçıpan asma tavana sahiptir. Bulaşık Makinesi, fırın, set üstü ocak ve davlumbazda ise Siemens marka tercih edilmiştir. Son olarak, antre ve koridorlarda asma tavan bulunur. Vestiyer mevcuttur.

Kadıköy lokasyonunda bulunan, birinci sınıf materyallerle harmanlanmış dairelere sahip bu eşsiz konut projesiyle ilgileniyorsanız, iletişim bilgilerini takip ederek projeyle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 174 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23994
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 373 00 77
Web Sitesi: https://www.colakogluinsaat.net/
Email: bilgi@colakogluhomes.com
İnşaat Firması: Çolakoğlu İnşaat
İnşaat Alanı: 1650 m²
Konut Adedi: 26
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+1
Metrekare Aralığı: 174 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link