Erenköy Residence

 TL
Erenköy İstasyon Caddesi, Telli Kavak Sokak, no:1,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Her yeni güne huzurla başlamak ister miydiniz? Erenköy Residence, Kadıköy’ün en seçkin konumlarından biri olan Erenköy’de size sakin bir yaşam vaat ediyor. Konut projesinin bir sakini olarak her yeni günü rutinlerinizi yürüme mesafesindeki yerel dükkanlarda geçirerek, Bağdat Caddesi’nde yürüyerek ve lokasyonun inceliklerinin keyfine vararak karşılayabilirsiniz.

Erenköy’de konforlu bir yaşam! Erenköy Residence konut projesi hayalinizdeki ev olabilir.

Troja İnşaat imzasıyla inşa edilmiş Erenköy Residence önemli bir lokasyon ayrıcalığına sahip. Konut projesi, Kadıköy’ün en bilinen ve en popüler konumu olan Bağdat Caddesi’ne oldukça yakın. Caddebostan Sahili’ne ise yürüme mesafesinde yer alıyor. Erenköy Marmaray Durağı’na da yürüme mesafesinde olan konut projesi, şehrin en merkezi konumlarına ulaşım imkanı sağlıyor.

Yapı 18 daireden oluşuyor. Anahtar teslim olarak gözüken Erenköy Residence konut projesi, sakinlerine sunduğu ayrıcalıklarla sakinlerinin bulunduğu konum içerisinde seçkin bir yer edinmesini sağlıyor. Yapıda aynı zamanda otopark da bulunuyor. Farklı dinamiklere sahip kompleks bir yapı olmasına rağmen huzurun inşa edilmiş hali olduğunu söyleyebiliriz. Troja İnşaat’ın kolektif ekibi ve farklı disiplinlere sahip geniş hacimli yapısıyla sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir yapı örneğini duyuruyoruz. 3+1 ve 5+2 daire tiplerini seçenekleri arasına alıyor. 112 – 268 m² aralığında olarak dairelerin hacimleri belirleniyor.

Erenköy’de dingin bir yaşam sizi bekliyor!

İç döşemesi ve konutta işlenen teknik özellik seçimleriyle içinde yaşamak isteyenler için doğal ve modern bir atmosfer yaratıyor. Sadeliğin dinginlikle harmanlanmış halini temsil eden konut projesi yeni bir yaşama adapte olmak isteyenlere anahtar uzatıyor. İstanbul’un yoğun temposunun içinde huzurlu bir köşe bulabilmek zor olsa da Erenköy Residence bunu aşmış olarak gözüküyor.

Teknik özellikleri ve olanaklarıyla yeni bir yaşam merkezi olan Erenköy Residence sizleri bekliyor. Erenköy’ün doğallığı kaybolmamış ambiyansında yaşamak isteyenler için bu konut projesi çok iyi bir alternatif olarak yerini alıyor. Spor olanakları açısından da zengin olan yapıda oyun sahası ve sauna tercih edilmiş. 2120 m² arsa sahasıyla da geniş hacimli bir yapı olduğunu söylemek mümkün.

İstanbul’un en saygın semtlerinden biri olan Erenköy’de bulunan konut projesi sağladığı konforuyla, sosyal olanaklarıyla modern hayatın tüm gerekliliklerini bir arada yaşamanıza olanak tanıyor. Proje sakinleri ayrıcalıklı yaşamanın tadına, sahip olduğu olanaklar ile her gün varıyor. Kadıköy’ün en güzel semtlerinden biri olan Erenköy’de yaşamanın tadına yeniden varmak isterseniz, iletişime geçebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 112 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 268 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21170
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +0216 478 60 11
Web Sitesi: http://trojainsaat.com/
Email: info@trojainsaat.com
İnşaat Firması: Troja İnşaat
İnşaat Alanı: 2120 m²
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 112 m² - 268 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link