Ahşap Apartmanı

 TL
Çamlı Sokak No:33 Suadiye Mahallesi,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Bağdat Caddesi’nde sakinlerini yepyeni bir yaşama kavuşturacak proje: Ahşap Apartmanı! Kadıköy’ün eşsiz semtlerinden biri olan Suadiye, Bağdat Caddesi’nde Çelik İnşaat tarafından Ahşap Apartmanı konut projesi hayata geçirildi. Bağdat Caddesi’nin merkezinde yer alan ve Suadiye Marmaray durağına yürüme mesafesinde bulunan proje, estetik yapısı, bina teknolojileri ve lokasyonuyla yaşam standartlarınızı yükseltiyor.

Ahşap Apartmanı, 1200 metrekare alan üzerine inşa edilmiş. Apartman, Bağdat Caddesi’nin prestijli görüntüsüne uyum sağlayan mimarisi ile tek bloktan ve 22 daireden oluşuyor. 3+1 ve 5+2 şeklinde kurgulanan daire tiplerinin mevcut olduğu konut projesinde ayrıcalıklar yükseliyor. Sosyal olanaklar ve teknik özelliklerle harmanlanan projede her şey site sakinlerinin konforuna ve rahatlığına göre tasarlanmış.

Suadiye’de yaşam standartlarınızı yeniden belirleyin!

Sahile yürüme mesafesinde yer alan Ahşap Apartmanı, sakinlerine birçok sosyal imkan vadediyor. Açık yüzme havuzu ve çocuk oyun alanı bulunan proje, 7/24 güvenlik hizmetleri ile güvenli bir site yaşamını sakinlerine vadediyor. Bunlara ek olarak modern peyzaj mimarisine sahip, tam donanımlı spor salonuyla sakinlerinin beğenisine sunuluyor. Site sakinlerine sadece projenin sunduğu sosyal olanaklardan ve Bağdat Caddesi’nin lüks ambiyansından yararlanmak kalıyor.

Ahşap Apartmanı, Bağdat Caddesi’nde konumlanan bir proje olarak kalitesi ve sağlamlığıyla dikkat çekiyor. Oldukça merkezi bir konumda bulunan proje, İstanbul’un birçok merkezi noktasına çok yakın bir mesafede yer alıyor. Bağdat Caddesi’nde konumlanan proje, sakinlerine her daim ışıltılı, eğlenceli cadde yaşamını sunuyor.

Çelik İnşaat tarafından inşa edilen Ahşap Apartmanı konut projesi, birbirinden farklı büyüklükteki daire tipleri ile sakinlerine geniş ve ferah bir ev yaşamı sunuyor. Dairede bulunan ankastre mutfak sistemiyle isteklerinizin ötesine çıkıyor. Projenin estetik tasarımı sakinlerinin her daim modern bir evde yaşamasını olanaklı kılıyor.

Işıltıyla yaşarken lüks yeniden tanımlanacak.

Apartman, İstanbul’un en güzel ve ışıltılı caddesi olan Bağdat Caddesi’nde oturmak ve Suadiye’de yaşam standartlarınızı yükseltmek için ayrıcalıklı bir yapı . 2020 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanan Ahşap Apartmanı’ndan siz de kendi yerinizi alın, yaşama yeniden katılın!

Şimdi siz de bu eşsiz proje hakkında daha fazlasına erişmek ve projenin bir sakini olmak için iletişim bilgilerini takip ederek Emlaksat uzman ekibinin bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 180 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 300 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21110
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 216 304 00 00
Web Sitesi: www.celikinsaat.com.tr
Email: info@celikinsaat.com.tr
İnşaat Firması: Çelik İnşaat
İnşaat Alanı: 1200 m²
Konut Adedi: 22
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 180 - 300 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link