Evv Kozyatağı

 TL
Kozyatağı Tüccarbaşı Sok. Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün ayrıcalıklı bir yaşam olanağı sunan yerleşkelerinden olan Kozyatağı’nda, Erdağı İnşaat aracılığıyla gerçekleştirilen modern mimari örneği Evv Kozyatağı’nı deneyimlemeye davetlisiniz. Kadıköy’ün en göz alıcı semtlerinden biri olan Kozyatağı’nda bulunan ve 3500 m2’lik bir alan içerisine inşa edilmiş yapı sizlere modernize edilmiş lüksle birlikte dinginlik vaat ediyor. 20 daireden ve 9 kattan oluşan yapı çağın dinamiklerine göre uyarlanmış teknolojilerle birlikte konforu ve modern zevkleri harmanlıyor.

Kozyatağı semtinde bulunan ve 140 m2 olarak tek tip dairelerden oluşan proje modern yaşamın gerekliliklerine göre ihtiyaçlarınıza çözüm geliştiriyor. Modernizmi Kadıköy’ün mahalle dokusuyla birleştiren yapı bulunduğu alan içerisinde de sizlere doğayı minimalist bir yaklaşımla ayağınıza taşıyor. Yapının yürüyüş alanı ve çocuk oyun alanları yaşamın gereklerini modern biçimde sizlerin hizmetine sunuyor.

Modern bir yaşam için Evv Kozyatağı!

Evv Kozyatağı maksimumumu hedefleyerek sizlere açık ve kapalı otopark hizmeti sunuyor, ayrıca deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uyarak sevdiklerinizle birlikte oluşturabileceğiniz güvenli ve keyifli anlar yaratabilmenize olanak sağlıyor. Peyzaj tasarımında ise ekolojik bir tutumla saha etrafındaki ağaçları koruyarak inşa edilen yapı sakin ve huzurlu anları arayanlar için eşsiz bir ayrıcalığı oluştururken yapının renk tonları da modernizmle Kadıköy havasını birleştiren krem ve kahve tonlarından oluşuyor. Sizlerin Kadıköy’ün incisi Kozyatağı’nda yaşamı yeniden tanımlamanıza eşlik eden yapı, 7/24 kapalı devre kamera sistemiyle etkin bir güvenlik ağı geliştirirken hidrofor ve asansör sistemlerine de sahip.

Estetikle tasarlanmış, dinginliği ve modern yaşamı sembolize eden Evv Kozyatağı, tüm bu özellikleri ile yakından bir bakış atmak isteyenleri konforlu bir yolculuğa davet ediyor.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 140 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22057
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0216 330 12 80
Web Sitesi: http://www.erdagiinsaat.com/index.php
Email: info@erdagiinsaat.com
İnşaat Firması: Erdağı İnşaat
İnşaat Alanı: 3.500 m2
Konut Adedi: 1
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 140 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link