Merdivenköy Butik 52

 TL
Merdivenköy Mh., Ressam Salih Ermez Cad., No:48 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün en sıcak semtlerinden biri olan Göztepe’de, Türkiye’de ilk kez yapılan bir proje hayata geçirildi. Merdivenköy Butik 52 projesi, maksimum genişlikte doğal alanları, dairelerinin özellikleri ve sosyal olanakları ile ev sahibi olmak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Yenilikçi bir tutumla inşa edilen Merdivenköy Butik 52 Projesi’yle hayatı keşfe çıkın!

Mayra Yapı tarafından doğal alanların fazlaca bulunduğu doğa ve hayvan dostu Merdivenköy Butik 52 projesi hayata geçirildi. 10 bin 164 metrekarelik alanda büyük bir site bahçesinden ve tek bloktan oluşuyor. 14 katın içerisinde 52 daire bulunuyor. Merdivenköy Butik 52 projesi “Doğal Hayat Dostu Yerleşim Alanı” sloganı gözetilerek oluşturulan Türkiye’nin ilk projesidir.

Aynı zamanda kentsel dönüşüm projesi olan Merdivenköy Butik 52, 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Dairelerin büyüklükleri 121 ile 137 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Binanın her katında dört daire bulunuyor ve farklı büyüklüklerde farklı ihtiyaç sahibi kişilere sunuluyor. Konut projesi, 2 bin metrekarelik yeşil alanı ile doğa yaşamı vadeden bir konut projesi olarak alıcılarının karşısına çıkıyor. Şehrin tam merkezinde olmasına rağmen şehrin karmaşasını içerisinde barındırmayan, yeşil alanları ve sosyal olanakları ile dikkat çekiyor.

Merdivenköy Butik 52 projesi, şehir merkezinde olmasından dolayı İstanbul’un birçok merkezi noktasına da yakın bir konumda yer alıyor. Avrasya Tüneli’ne 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 6 dakika, Kadıköy İskele’ ye 7 dakika, metroya 8 dakika, Arabalı Feribota 11 dakikalık mesafede bulunuyor.

Konut projesi, sakinlerine modern mimariye ve özel olarak tasarlanmış daire yapılarında bulunan avantajlardan yararlanma imkanı tanıyor. Gün ışığını maksimum derecede alan odalar, ses ve ısı yalıtımı, tüm pencerelerde bulunan elektrikli panjur, mutfak ankastresi, salon ve yatak odalarında klima altyapısı, merkezi ısıtma sistemi, dairelere bulunan özel gizli kasa imkanları ile sakinlerinin her ihtiyacına bir çözüm sunuyor. Tüm bunlara ek olarak Mayra Merdivenköy Butik 52 projesi, çift asansör, dijital yayın ve fiber alt yapısı, jeneratör ve kapalı otopark hizmetini sakinlerine vadediyor. Şehir içerisinde şehrin içerisinde sakin, konforlu ve güvenli site yaşamı vadediyor.

Özel peyzaj mimarisine sahip olan projede yüzde 80lik yeşil alan bulunuyor. Semtin en yeşil projesi olan Mayra Merdivenköy Butik 52 sakinleri olarak şehir içerisinde yeşilin tadını huzurla çıkarma imkânı tanıyor. Türkiye’nin ABD’de bulunan Kuzey Carolina eyaletinde ortaya çıkan “Doğal hayat dostu yerleşim alanı” kriterleri gözetilerek planlanan ilk projesi Mayra Merdivenköy Butik 52’de özel bahçe tasarımı, kuşları beslemeye yarayan bitkilendirme sistemi, kelebeklerin yaşamasına yardımcı olan tozlaşma bahçesi, insan yaşamına büyük faydalar sağlayan arıların kışlayabilmesi için oluşturulan arı oteli, yağmur bahçesi ve biyolojik göleti bulunuyor.

Şehir ile doğa yaşamını bir arada deneyimleme imkanı tanıyan konut projesinde doğal alan içerisinde minik dostlarımızın yaşamalarına katkıda bulunabilir, yeşil alanlar içerisinde huzurun tadına varabilir ve çocuklarınızın yeşil alan içerisinde minik dostlarla büyümesi sağlayabilirsiniz. Sizler yeşil alanlarda bulunan kamelyalarda, dinlenme alanlarında yaşamın tadına varırken çocuklarınız doğayı keşfederek öğrenebilir. Bunun yanında yürüyüş parkurlarında egzersizinizi yapabilir, zinde kalmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Proje içerisinde bulunan ağaç evde sevdiklerinizle beraber eğlenceli saatler yaşayabilirsiniz. Merdivenköy’de yeşilliklerin ve doğal alanların büyük derecede bulunduğu doğa dostu olan ve Mayra Yapı tarafından inşa edilen konut projesi şehir içerisinde doğayı ve canlı yaşamı deneyimleme fırsatını sizlere sunuyor. Geniş bir arazi üzerinde bulunan yeşil alanları ile hem doğal yaşamda bulunan canlılara yuva oluyor hem de şehir içerisinde yaşayan sakinlerini stresten ve sıkıntıdan uzaklaştırıyor.

Sizler de modern ve doğal bir yaşam alanında yaşamak istiyorsanız Mayra Merdivenköy Butik 52 konutlarını inceleyebilirsiniz!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 121 – 137 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22021
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0 216 565 45 46
Web Sitesi: http://mayramerdivenkoy.com/
Email: musteri@maryamerdivenkoy.com
İnşaat Firması: Mayra Yapı
İnşaat Alanı: 10.164 m²
Konut Adedi: 52
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 121 - 137 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link