Fikirtepe DB Architects

 TL
İlham Sok., No:6,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Fikirtepe DB Architects, DB Architects ve Keleşoğlu İnşaat imzası taşıyan, hızla gelişmekte olan prestijli semt Fikirtepe’de konumlandırılıcak olan, son teknolojiler kullanılarak inşası devam eden bir kentsel dönüşüm projesidir.

En son teknolojiler kullanılarak oluşturulan, dayanıklı konutlar!

Fikirtepe DB Architects, “Mimarın sorumluluğu salt bugüne değil, aynı zamanda geleceğedir” sloganı ile hareket eden ve birçok ödüle ev sahipliği yapmış olan DB Mimarlık ve ismiyle nâm salmış Keleşoğlu İnşaat tarafından geliştirilen bir kentsel dönüşüm projesidir.

9.500 metrekarelik arsa alanı üzerine en son teknolojiler kullanılarak konumlandırılacak, modern, estetik ve göz alıcı bir proje Fikirtepe DB Architects. Proje bünyesinde 25.500 metrekarelik konut alanı, 18.000 metrekarelik ofis alanı ve 5000 metrekare ticari alan mevcut olacak. Toplam 5 bloktan oluşturulan Fikirtepe DB Architects, 200 konuta ev sahipliği yapacak. Fikirtepe artan kentsel dönüşüm uygulamaları ile bugünü değil, ileride nasıl bir yer olacağı düşünülen bir semt, yine bu yüzden yatırımcılarında gözdesi olmuş durumda. Proje bünyesinde binalar C 35 sınıfı yüksek dayanımlı beton ve ST III sınıfı yapısal çeliklerle, betonarme çift radye temel sistemi üzerinde inşa edilecek. Binalar, yüksek enerji sönüm kapasitesine sahip betonarme çekirdek perdeler ve çerçevelerin birlikte kullanıldığı taşıyıcı sistem omurgasına sahip olacak.

Hayallerinizin evi mi, yapacağınız en iyi yatırım mı?

Fikirtepe DB Architects’te oturmanız nasıl olacağı konusunda bir resim çizmek gerekirse, şunları söyleyebiliriz ki Fikirtepe’deki eviniz, metro, metrobüs ve otobüs duraklarına yakın olacağı için ulaşım konusunda bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Kadıköy’ün her bir semti içinde başka başka ayrıcalıklar ve olanaklar barındırdığı için bunların hepsinden faydalanmak için bir adım uzaklıkta olacaksınız. Bağdat Caddesi’ni turlayabilir, Kalamış Marina’da şık bir restoranda akşam yemeğinizi yiyebilir, Kadıköy’de salaş bir kafede İstanbul’un  en güzel kahvelerini tadabilir, Suadiye Sahilde etrafınızı saran deniz kokusu ile keyifli bir yürüyüş yapabilir, minik dostlarınızı uzun uzun gezdirerek mutlu edebilir, çimlere yatıp kitap okuyabilirsiniz.

Hayallerinizi süsleyecek bir konumda yer alan projenin inşası ve satışları devam ediyor, ister bu güzel konumda tüm ayrıcalıklarından faydalanabileceğiniz sıcacık bir yuva alın, ister kârlı bir yatırım yapın, Fikirtepe DB Architects her ikisi için de biçilmiş kaftan!

Proje hakkında gelişmeler ve daha fazla bilgi ve ayrıca Kadıköy bölgesinde bulunan diğer konut projelerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Proje ID: 22159
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 (216) 545 50 17
Web Sitesi: http://www.dbarchitects.com.tr/
Email: info@dbarchitects.com.tr
İnşaat Firması: Keleşoğlu İnşaat
İnşaat Alanı: 9500 m²
Konut Adedi: 200

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link