Sefa Apartmanı

 TL
Çiftehavuzlar Hasan Ali Yücel Sokak No:7/2,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Sefa Apartmanı’nda mutlu bir yaşam sizi bekliyor! İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden Kadıköy’de, Sağlam Yapı tarafından 3100  metrekare inşaat alanına inşa edilen Sefa Apartmanı, kapılarını sakinlerine açtı.

Kadıköy’ün en gözde apartmanlarından biri: Sefa Apartmanı

11 kat ve 22 daireden oluşan proje sizlere 4+1 daire seçeneği sunmakta. Dairelerin içinde ebeveyn banyosu, ısı yalıtımı bulunuyor. Daire içi ferahlık sağlanması adına tavan yüksekliği 2.7 metre olarak düşünülmüş. Projede her daire için özel bir depo ve beslemeli aksa jeneratörler olduğunu eklemeyi unutmayalım. Açık ve kapalı otoparkları bulunan Sefa Apartmanı, bu sayede daire önü araç kirliliğini önlüyor. Ailenizin  tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan projeye, minikler için çocuk oyun alanı eklenmesi de unutulmamış.

Sefa Apartmanı’nda yaşarken aileniz ve kendinizin güvenliğinden asla şüphe etmeyeceksiniz! Deprem yönetmeliğine uygun, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış, içinde yangın merdivenleri bulunan proje aynı zamanda 7/24 kameralı güvenlik hizmeti veriyor. Sefa Apartmanı’nın güzelliğinden bahsetmeden yazıyı bitirmek yanlış olur, büyük bir kısmı camlardan oluşan tasarıma ahşap tonlar hakim ve bahçesinde yapılan peyzaj çalışması önünden geçen herkesi büyülüyor! Samimi ve sıcak komşuluk ilişkileri kurabileceğiniz bir muhitte yer alan projede, tüm daireler kapılmadan yerinizi almalısınız.

Konforlu bir yaşam Sefa Apartmanı’nda sizi bekliyor.

Göztepe parkının yanı başında bulunan Sefa Apartmanı, Büyük Kulüp, Bağdat Caddesi ve sahil yoluna yürüme mesafesinde. Aynı zamanda M4 metro hattı ve Marmaray tren istasyonuna yakın olan proje, ulaşım konusunda çok fazla seçenek sunmakta!

Son dönemlerde değerine değer katan ve katmaya devam eden Kadıköy’de ev sahibi olmanın tam zamanı! Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında daha güvenli, daha modern ve daha şık bir görünüme kavuşan nostaljik semtte bulunan Sefa Apartmanı ister yeni eviniz ister yeni yatırımınız olabilir, her halükarda sizi memnun edeceğinden şüphemiz yok.

Daha fazla Kadıköy Konut Projesi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 144 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22209
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: +90 (216) 410 9334
Web Sitesi: saglamyapi.com.tr
Email: info@saglamyapi.com.tr
İnşaat Firması: Sağlam Yapı
İnşaat Alanı: 3100 m²
Konut Adedi: 22
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+1
Metrekare Aralığı: 144 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link