Gökçe Apartmanı

 TL
Caddebostan, Gökçe Sokak No:16
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Yapı üretimi ve organizasyonu alanında faaliyet gösteren E Yapı’dan bir kentsel dönüşüm örneği! Kentsel dönüşümler İstanbul’un seküler durumda önemli bir yer kaplıyor. Şehrin siluetinde kentsel dönüşümle gelen değişimleri görmek mümkün. E Yapı’nın son projelerinden biri olan Gökçe Apartmanı’nı şehrin değişen siluetinin ekseninde merceğimiz altına alıyoruz.

Kentsel dönüşümünden modern bir evrim örneği, Gökçe Apartmanı!

Gayrimenkul sektöründe bir değişim rüzgarı yaratıp kentsel dönüşümün son örneklerinden birini ortaya koyan Gökçe Apartmanı tek bloktan ve 12 daireden oluşuyor. 9 kattan oluşan yapı Caddebostan’da yer alarak sakinlerine çok ayrıcalıklı bir lokasyon işlevselliği sunuyor. Arsa alanı 2000 m² olan apartmanın kendi içerisinde otoparkı da bulunuyor. Caddebostan’ın modern ve tipik mimarisine uyum sağlayan apartman tamamlanmış bulunmakta ve hemen teslimle birlikte yeni sakinlerini bekliyor.

Ayrıcalıkları arasındaki kapalı devre TV ile izleme ve özel güvenlikle birlikte yaşamınızın konforunu güvence altına alıyor. Olanaklarıyla sakinlerini tesiri altına alan Gökçe Apartmanı, yeni nesil renovasyon örneklerinin en ilerilerinden biri oluyor. Ortak yeşil alanlarıyla da sakinlerine keyifli anlar yaratabilecekleri zaman dilimleri sunuyor. Üstelik Kadıköy’ün kalbinde! Huzurlu yaşamın ve refahın adresi olan Caddebostan’da yenilikçi bir yaklaşımın sonucu olarak gerçekleştirilmiş konut projesi hayal evler arasında.

Gökçe Apartmanı lokasyonuyla göz dolduruyor!

Caddebostan, Bağdat Caddesi’ne yakınlığı sayesinde sakinlerine kültürel besin kaynağı da sunuyor. Gökçe Apartmanı sahile yakınlığıyla da denizi kısa süreli bir yürüyüş kadar yakınınıza taşıyor. Kısaca, yaşarken keyifli anlar yaratabileceğiniz ve zenginleşebileceğiniz bir süreç için Gökçe Apartmanı çok iyi bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor.

E Yapı inşaat sektörü içerisinde 1983 yılından beri etkinliğini koruyor. Ekip ruhunu günümüz teknolojileriyle dokuyan E Yapı, temel ilkelerden ödün vermeden insan yaşamına incelikleri taşıyor. Özellikle yüksek katlı proje karşılığı yenileme işlerinde en önemli kriterler olan, güven, kişiye özel hizmet ve ayrıca mimari kaliteyi öncelikli hedefi olarak belirleyen E Yapı’nın yeni projesi Gökçe Apartmanı’na yakından bir bakış atabilirsiniz. Konumu, sosyal olanakları ve daire tipleri ile kentsel dönüşümün mucizelerinden olan konut projesi ev sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 140 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21049
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 (216) 478 30 55
Web Sitesi: https://www.eyapi.com.tr/
Email: enginbora@eyapi.com.tr
İnşaat Firması: E Yapı
İnşaat Alanı: 2000 m²
Konut Adedi: 12
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 140 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link