Denge Emek Apartmanı

 TL
Suadiye Mh., Çınarlı Sk. No:6,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Suadiye’de bulunan en prestijli projelerden bir tanesi! Denge Emek Apartmanı konut projesi, sosyal olanakları ve daire çeşitliliğiyle göz dolduruyor! Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde bulunan Denge Emek Apartmanı kentsel dönüşüm projesi, benzersiz olanakları ve dikkat çekici sosyal donatıları ile semtte bulunan en başarılı projelerden biri olarak görülüyor!

Denge İnşaat sundu: Çınarlı 6 hayallerinizin projesi olmaya aday!

Toplamda 16 kattan oluşan Denge Emek Apartmanı, 28 adet konuta ev sahipliği yapıyor. 3+1 tek tip dairesini 128 m2 büyüklüğünde satışa sunan konut projesi, sosyal olanakları ve güvenlik önlemleri ile dikkat çekiyor. Kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilen konut projesi, İstanbul gibi deprem riski taşıyan bir şehirde yaşam kurmak için en çok dikkat edilmesi gereken unsurlara sahip. Yapı ve zemin etüdü de yapılmış olan Denge Emek Apartmanı, kapalı havuz ve açık havuz imkanlarını sunması ile birlikte aynı zamanda sosyal olanaklara sahip bir konut projesi. Üstün kalite ürünlerle donatılan konut projesi daireleri Artema, Vitra ve Kale gibi ünlü markalar ile donatılmış. Sunduğu açık ve kapalı otoparklar sayesinde bina önü araç trafiğini önleyen ve park yeri bulma derdinizi tamamen ortadan kaldıran konut projesi, kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Suadiye’de harika bir yaşam sizi bekliyor!

Suadiye, İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Kadıköy ilçesinde yer alan bir mahalledir. İstanbul’un en ünlü caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin üzerinde, Bostancı ve Erenköy’ün arasında konumlanmaktadır. Kuzeyde Şemsettin Günaltay Caddesi’nden Güneyde Marmara sahiline kadar uzanır. Bu güzel semtimiz adını 1905 yılında Suad Hanım adına yaptırılan tarihi “Suadiye Camii” nden almıştır. Turhan ve Mediha Tansel İlköğretim Okulu, Suadiye Hacı Mustafa Tarman Anadolu Lisesi ve Feride Geçidi de bu nezih mahallede bulunur. Gebze-Haydarpaşa trenyolu hattındaki duraklardan biri de buradadır. Tüm toplu taşıma araçlarına yakın olması ile de dikkat çeken Suadiye’de yaşam sizi bekliyor.

Daha fazla Kadıköy konut projesi için buraya tıklayabilir, sizin için en uygun daireyi Emlaksat’ta bulabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 128 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 25711
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: +90 216 369 30 36
Web Sitesi: http://dengeinsaat.com/en/home/
Email: denge@dengeinsaat.com
İnşaat Firması: Denge İnşaat Mimarlık
Konut Adedi: 28
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 128 m2
3+1
3+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link