Güneş Apartmanı Göztepe

 TL
Göztepe Mh., Ahmet Refik Sok., No:12,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

İstanbul Anadolu Yakası’nın en güzel lokasyonlarından biri olan Göztepe’de yükselen Güneş Apartmanı Göztepe, Abide Yapı tarafından titizlikle inşa edilen bir kentsel dönüşüm projesi.

Işıl ışıl bir konut projesi, Güneş Apartmanı!

16 adet birbirinden konforlu konut dairesine ev sahipliği yapan Güneş Apartmanı Göztepe, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza hizmet etmekte. 2+1 dairesi 73 ile 116 m2 büyüklüğünde olup, 3+1 dairesi 132 m2 büyüklüğünde. Geniş ve ferah daireleri ile göz doyuran bir yaşam alanı sunmakta olan konut projesi, son teknoloji yöntemlerle inşa edilmiş olup, modern çizgiler ve estetik görünümü ile dikkat çekiyor. Güneş Apartmanı, kahverengi, bej ve gri tonlarının birbiriyle uyum içerisinde göz kamaştırdığı modern tasarımıyla, Göztepe’nin mimarisi ile bir ahenk içerisinde.

Güvenli ve lüks daireler Göztepe’de sizi bekliyor…

Çok sayıda tarihi köşke ev sahipliği yapan Göztepe, tarihi dokuları, sakinliği ve modern binaları ile birçok insanın hayatını sürdürmek için tercih ettiği bir lokasyon. Hem çocuklu aileler hem yaşlılar için uygun olan semt yeşilliklerle dolu olması, parkları ve sağlık merkezleri ile dikkat çekiyor. Huzur arayan herkesi içerisinde barındıran, Kadıköy, Caddebostan, Erenköy ve Suadiye’ye 1 km mesafede bulunan Göztepe, Güneş Apartmanı Göztepe projesine de ev sahipliği yapıyor. Eğer sizde nostaljik, sakin, huzurlu ve yeşilliklerle dolu bu güzel semtte hayatınızı sürdürmek istiyorsanız, Güneş Apartmanı Göztepe daireleri aradığınız daire olabilir. Toplu taşıma araçlarına da yakın olacağınız yeni eviniz, ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi garanti ediyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının yoğunlukla uygulandığı Göztepe, olası deprem riskine karşı zamanla daha da güvenli bir hale gelmekte olan bir semt. Güneş Apartmanı Göztepe’de işte tam olarak bu semtte, deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiş olup, yapı ve zemin etüdü yapılmış bir kentsel dönüşüm projesi. Güneş Apartmanı üstün seviyede güvenlik vaadi ve konforlu daireleriyle aradığınız yuva olmaya aday. Bu sebeplerden dolayı konut projesinin yatırım değeri taşıdığını da eklemek isteriz.

Daha fazla Kadıköy Konut Projesi için,  sizler için titizlikle hazırladığımız konut projeleri rehberimize göz atabilir, buraya tıklayarak saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 73-116 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 132 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24975
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 469 55 55
Web Sitesi: https://abideyapi.com/
Email: info@abideyapi.com
İnşaat Firması: Abide Yapı
Konut Adedi: 16
Teslim Tarihi: 2017
Daire Tipi: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 73 - 132 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link