Güneysu Sitesi

 TL
Suadiye Mh., Çolak İsmail Sok., No:53-55,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

İnşaat alanında dünya gelişmelerini takip eden, estetik, konfor ve fonksiyonellik hedefleri taşıyan Güneysu İnşaat tarafından geliştirilen kentsel dönüşüm projesi Güneysu Sitesi, İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından biri olan Suadiye’de hayat buluyor.

Suadiye’de konforlu daireler!

24 adet  konuta ev sahipliği yapan Güneysu Sitesi, 2014 yılının Mart ayında inşasına başlanıp, 2015 yılının Temmuz ayında teslime hazır hale getirilmiş bir konut projesidir. 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri sunan proje, 4+1 dairesini 170, 186 ve 190 m² büyüklüklerinde, 5+1 dairesini ise 297 ve 350 m² büyüklüklerinde satışa sunuyor. Geniş ve ferah dairelere sahip olan Güneysu Sitesi güvenliğinizden endişe etmemeniz için özel güvenlik hizmeti sunuyor. Hayallerinizin dairelerini satışa çıkaran Güneysu Sitesi, modern çizgilere sahip, şık binası ile  dikkatleri üzerine çekiyor.

İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından birinde yaşama fırsatı..

Kentsel dönüşüm çalışmaları son yıllarda insanların içine işlenen deprem korkusu ile arttırılmış olup, İstanbul’u daha güvenli ve daha modern bir şehir haline getirmek için harekete geçmiştir. Kadıköy ve çevresi bu çalışmaların yoğunlukta olduğu ve bu sayede her gün değer kazanan lokasyonlarımızdan. Güneysu Sitesi’de işte tam olarak bu, her gün değeri artmakta olan lokasyonlardan biri olan Suadiye’de hayata geçirilmiş bir kentsel dönüşüm projesi. Deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilip, yapı ve zemin etüdü yapılmış olan konut projesi, güvenli bir hayatın kapısını sizler için aralarken aynı zamanda harika bir yatırım fırsatı sunuyor.

İstanbul, içerisinde hem tarih bulunduran hem de son derece modern olan bir şehir. Suadiye İstanbul’un tarihi dokuları ile modern binalarının birleştiği semtlerimizden biri. Huzur ile kolaylığı bir arada sunan semtlerden biri olan Suadiye’de konumlanan Güneysu Sitesi, Suadiye ve çevresinin bütün avantajlarından yararlayabileceğiniz bir yaşam fırsatı sunuyor. Bağdat Caddesi’nin sahil kesimi olarak tanımlayabileceğimiz Suadiye, deniz kokan sahili, parkları, bahçeleri ve doğal alanları ile İstanbul’un en huzur veren lokasyonlarından birisi. Güneysu Sitesi sakini olarak Bağdat Caddesi’nde bulunan dünyaca ünlü markalardan alışverişinizi yapabilir, Suadiye sahil’de huzur bulabilir ve Kadıköy’ün tüm ayrıcalıklarından birinci elden faydalanabilirsiniz. Tüm toplu taşıma araçlarına da yakın bir konumda bulunan konut projesi bu sayede değerine değer katıyor.

Benzer konut projeleri için Kadıköy Konut Projeleri rehberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 170-186-190 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 297-350 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24976
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 90 216 411 54 00
Web Sitesi: http://guneysuinsaat.com/
Email: info@guneysuinsaat.com
İnşaat Firması: Güneysu İnşaat
Konut Adedi: 24
Teslim Tarihi: Temmuz 2015
Daire Tipi: 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 170 - 350 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link