Güneş Apartmanı

 TL
Yusuf Çavuş Sok., No:7,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Güneş Apartmanı, Dimaş Dekorasyon İnşaat tarafından İstanbul’un en gözde semtlerinden Suadiye’de inşa edilen, modern ve şık bir projedir.

Güneş saçan bir Apartman..

Son dönemde artan kentsel dönüşüm projeleri ile değer kazanan Kadıköy’de güneş saçan bir apartmanda yaşamayı kim istemez? İstanbul’un lüks semti Suadiye’de 778 m2’lik arsa alanı üzerine inşa edilen Güneş Apartmanı kaçırılmaması gereken bir proje. Tek blokta 18 konuttan oluşan Güneş Apartmanı 3+1, 137 m2 boyutunda harika daireler sunuyor. Yeni evinizde camdan baktığınızda sizi karşılayacak olan güzel Suadiye manzarası bile Güneş Apartmanı’ndan bir daire almanız için yeterli bir sebep. Merkezi sistem ile ısıtılan Güneş Apartmanı’nın bina önü araç trafiğini önlemek için bir kapalı otoparkı var. Sıcak ve nezih insanlarla dolu olan Suadiye’de komşularınız konusunda da şanslı olacaksınız.

Nezih bir Muhitte 3+1 Apartman Dairesi!

Yatırım yapmak istiyor ama hangi projenin mantıklı bir seçim olacağınından emin olamıyor musunuz? Aradığınız fırsat Güneş Apartmanı olabilir, son dönemlerde artan kentsel dönüşüm çalışmaları ile her gün değeri artmakta olan Kadıköy’e bağlı oluşu Güneş Apartmanı’nı iyi bir yatırım yapmakta.

Öyle bir semt düşünün ki sabah yürüyüşlerinizi ağaçlarla dolu yemyeşil sokaklarda ya da masmavi deniz manzarasına karşın yapabilir, alışverişinizi İstanbul’un en lüks markalarıyla dolu Bağdat Caddesi’nde yapabilir, Bostancı’da balık ekmek ziyafeti çekebilir ve Kadıköy’ün sanat kokan sokaklarında doya doya gezebilirsiniz. Güneş Apartmanı’nda sizi bekleyen fırsatlar bunlarla sınırlı değil, uzak sayılan ve trafiğe takılacağınızı düşünüp gitmediğiniz yerlere evinize çok yakın olan ulaşım araçlarını kullanarak gidebileceksiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 137 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 22191
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 216 466 72 10
Web Sitesi: http://www.dimas.com.tr/
Email: info@dimas.com.tr
İnşaat Firması: Dimaş Dekorasyon İnşaat
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Kasım 2015
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 137 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link