Hatipoğlu Apartmanı

 TL
Feneryolu Mh., Gazi Muhtarpaşa Sk., No:29,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kuyaş ve Big Plus ortaklığı sonucu hayata geçirilen Hatipoğlu Apartmanı güvenli, lüks ve konforlu daireleri ile aradığınız konut projesi olmaya aday. Kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla hayatınızı güvenli bir şekilde sürdürebileceğiniz konut projesi İstanbul’un en gözde lokasyonlarından biri olan Feneryolu’nda yükseliyor.

Feneryolu’nda yükselen harika bir konut projesi

17.500 m2’lik inşaat alanı üzerine inşa edilen Hatipoğlu Apartmanı, 76 adet birbirinden konforlu daireye ev sahipliği yapmakta. 3+1 ve 5+1 daire seçenekleri sunan proje, daireler içerisinde ferah bir alan yakalanması için kolları sıvamış. 3+1 dairesi 144 m2’lik büyüklüğe, 5+1 dairesi ise 289 m2’lik büyüklüğe sahip olan konut projesi bir daire değil, kocaman bir yaşam alanı vaad ediyor. Bir kapalı otoparka ev sahipliği yapan konut projesi, araçlarınızın güvenliğini düşünmüş ve bina önü araç trafiğini engellemiş.

Süs havuzları, geniş yeşil alanları, kamelyaları, doğal kaplamalı terasları ve fransız balkonları ile estetik, şık ve modern bir görünüm yakalamayı başarabilmiş olan konut projesi yüksek konumu sayesinde görebileceğiniz adalar ve Marmara Denizi manzarası ile herkesi büyülüyor.

Prestijli lokasyon, güvenli daireler!

İstanbul’un en güzel semtlerinden birinde yer alan Feneryolu, Kadıköy’de yer alan güzel ve nezih bir mahalle. Kızıltoprak ile Selamiçeşme arasında konumlanan lokasyon, harika fırsatları ve olanakları ile dikkat çekmekte. Feneryolu mahallesi aynı zamanda Fenerbahçe’yle de komşu. Fenerbahçe’den farklı olarak sessiz ve sakin sokaklarıyla gözümüze çarpan mahalle, huzurlu bir yaşam arayanlar için harika bir fırsat sunmaktadır. Konum olarak Anadolu ve Avrupa Yakası’nın tüm semtlerine ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

İstanbul’da beklenen depremin hepimizi tedirgin ettiği bariz bir şekilde ortada. İşte kentsel dönüşüm uygulamaları tam olarak bu noktada devreye giriyor. 1999 yılında gerçekleşen Gölcük depreminde yaşanan ciddi can ve mal kaybından sonra yavaş yavaş uygulanmaya başlanan kentsel dönüşüm projeleri, İstanbul’u modern ve güvenli daireler ile donatmayı amaçlıyor. Hatipoğlu Apartmanı’da bu projelerden birisi olması ile birlikte modern ve güvenli daireler sunan bir konut projesi.

Daha fazla konut projesi için buraya tıklayabilir, hayallerinizin dairesini Emlaksat güvencesi ile bulabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 144 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 289 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 25708
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: 2.100.000 TL - 4.200.000 TL
Telefon: +90 216 338 35 35
Web Sitesi: https://kuyas.com.tr/
Email: info@kuyas.com.tr
İnşaat Firması: Kuyaş – Big Plus
İnşaat Alanı: 17.500 m2
Konut Adedi: 76
Teslim Tarihi: 2022
Daire Tipi: 3+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 152 - 289 m²
3+1
3+1
5+1
5+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link