Aksoylar Apartmanı

 TL
Erenköy Mh., Hacı Hakkı Bey Sk., No:9,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Aksoylar Apartmanı, Resim Yapı Gayrimenkül imzası ile Erenköy’de yaşam bulan, kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla üstün seviye güvenlik sunan ve son derece modern bir binaya sahip olan gözde bir konut projesidir.

Hayallerinizin dairesi Erenköy’de sizi bekliyor…

26 adet konuta ev sahipliği yapmakta olan Aksoylar Apartmanı, 6.107 m2’lik inşaat alanı üzerine inşa edildi. 3+1, 5+1 ve 6+1 daireleri ile daire tipi çeşitliliğini sağlamayı başarmış olan proje, 3+1 dairesini 141 ile 145 m2, 5+1 dairesini 260 m2 ve 6+1 dairesini ise 265 m2 büyüklüğünde sunmakta. Ebeveyn banyosu ve ankastre beyaz eşya gibi özelliklere sahip olan Aksoylar Apartmanı konfor, lüks ve modern bir yaşam alanını birlikte sunuyor.

Nostaljik bir semtte modern bir apartman dairesi!

İstanbul’un en güzide semtlerinden birinde yer alan Erenköy, Kadıköy’ün güzel, sıcak ve samimi mahallelerinden biridir. Batıda Göztepe, güneyde Caddebostan ve Suadiye, kuzeyde Sahrayıcedit ve 19 Mayıs semtlerine komşuluk yapan lokasyon, harika fırsatları ve olanakları ile zevkinize hitap etmektedir. Mahallenin odak noktası ve ticaret merkezi Ethem Efendi Caddesi’dir. Nostaljik bir semt olan Erenköy’deki en eski yapılar; Sokullu Mehmet Paşa Köşkü, Zihni Paşa Camii, Ahmed Reşit Paşa Çeşmesi ve Seyit Paşa Çeşmesi’dir. Ayrıca İstanbul’un en ünlü eğitim kurumlarından biri olan, 111 yaşına girmiş köklü okul Zihni Paşa İlköğretim Okulu’da Erenköy’de bulunmaktadır. Huzurlu ve güzel bir yaşam arayanlar için harika bir seçenek sunan Aksoylar Apartmanı, kaçırılmaması gereken bir fırsat. Kentsel dönüşüm projesi olması ve kentsel dönüşüm projelerinin sıkça uygulandığı bir lokasyonda olması dolayısıyla yatırım değeri taşıyan konut projesi, yatırım yapmak istiyorsanız da sizin için harika bir seçenek olacaktır. Değeri hızla artan dairelerden birini almak ve değeri artmaya devam ederken kâr sağlamak istiyorsanız, Aksoylar Apartmanı’ndan dairenizi almak için elinizi çabuk tutun. Aksoylar Apartmanı sizin için uygun konut projesi değil mi? Önemi yok! Yüzlerce Kadıköy  konut projesini bünyesinde barındıran Emlaksat Kadıköy Konut Projeleri rehberine buraya tıklayarak göz atabilir, hayallerinizin dairesine Emlaksat güvencesi ile kavuşabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 141-145 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 260 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
6+1 265 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 25704
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: (0216) 356 20 60
Web Sitesi: http://www.resimyapi.com
Email: info@resimyapi.com
İnşaat Firması: Resim Yapı Gayrimenkül
İnşaat Alanı: 6.107 m²
Konut Adedi: 26
Teslim Tarihi: Haziran 2017
Daire Tipi: 3+1, 5+1, 6+1
Metrekare Aralığı: 141 - 265 m²
3+1
3+1
6+1
6+1
6+1
6+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link