Huzur Apartmanı Feneryolu

 TL
Feneryolu Mah.Bağdat Cad.Bayrak Çıkmazı Sok. No:8,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Huzur ve dinginliğin hayat bulduğu Feneryolu’nda Çolakoğlu İnşaat imzası taşıyan Huzur Apartmanı projesi hayata geçirildi ve sakinlerini bekliyor. İster sıcacık bir yuva, ister yatırımlık bir daire Huzur Apartmanı’nda arzularınızı karşılamak için bekliyor.

Huzur veren Apartman

Huzur Apartmanı, titizlikle ve en son teknolojiler kullanılarak inşa edildi. 3+1 dairelere ev sahipliği yapan binanın daire büyüklükleri 110 m2. Geniş dairenizde camdan baktığınızda karşı karşıya kalacağınız manzara ise cıvıl cıvıl Feneryolu’ndan başka bir yer değil. İçinde yangın dedektörü ve CCTV sistemi bulunan Apartman, güvenliğiniz ve mutluluğunuz düşünülerek tasarlandı. Huzur Apartmanı’nda bulunan bir dairenin içinde; ankastre mutfak seti, ses yalıtımı ve çelik kapı bulunuyor. Tam donanımlı spor salonu ile günlük fiziksel aktivitenizi giderebileceğiniz projede bir de kapalı otopark bulunuyor. Sosyal olanakları ile ön plana çıkan Fenerbahçe, Kadıköy’e 15 dakikalık mesafede kalıyor ve tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde giderebileceğiniz bir konumda. Yaşam kuracağınız alanın hem sakin hem hareketli, güvenli ve her şeyden önemlisi konforlu bir yer olmasını istiyorsanız, hızla satılan Huzur Apartmanı dairelerinden birini kaçırmayın deriz. Harika bir muhitte bulunduğunu eklemeden geçmek istemedik, çevre apartman sakinleri, komşuluk ilişkilerinizi geliştirmek için harika bir fırsat olacak, sıcak bir karşılamayla yeni komşularına kucak açacak türden insanların bol bol bulunduğu güzel semt Feneryolu’nda harika bir daire sizi bekliyor. Detaylı bilgi için Emlaksat.com iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Kadıköy’de Harika bir Yatırım Fırsatı

Kadıköy ve çevresinde gerek binaların deprem yönetmeliğine uygun olması için gerekse düzenli kentleşmeyi gerçekleştirebilmek için kentsel dönüşüm uygulamaları yapılıyor ve son yıllarda bu uygulamaların artış göstermesi ile Kadıköy’ün değeri gün geçtikçe artıyor. Gün geçtikçe değeri artan Kadıköy’e bağlı bir semt olan Feneryolu aynı zamanda yatırım yapabileceğiniz bir semt olmuş durumda. Eğer siz de yatırım yapmak istiyor ve bu işten kârlı çıkmak istiyorsanız, bu proje sizin için doğru bir seçim olabilir.

Çocuklarınızın güvenli bir şekilde güzel anılar biriktirebileceği bu eşsiz semtte yaşamanın avantajları sayabiliceğimizden de fazla. Yaşlı, genç, çocuk demeden her yaştan bireyin ve canlının güvenle ve huzurla yaşadığı bir semtte bulunan Huzur Apartmanı, komşularınızla güzel ilişkiler kurabileceğiniz ve güvende hissedeceğiniz bir proje.

Daha fazla yatırım fırsatı için: Emlaksat Kadıköy Konut Projeleri.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 110 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22107
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: +90 216 347 45 45
Web Sitesi: http://www.colakogluinsaat.com
Email: info@colakogluinsaat.com
İnşaat Firması: Çolakoğlu İnşaat
Konut Adedi: 24
Teslim Tarihi: Ocak 2019
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 110 m²
3+1
3+1
3+1
3+1
3+1
3+1
3+1
3+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link