Kalamış Residence

 TL
Fener Kalamış Cad., No:15,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kalamış Residence, Çakıroğlu Yapı tarafından Kalamış’ta inşa edilen, hayallerinizi süsleyecek bir proje.

İstanbul’un en güzide semtlerinden Kalamış’ta lüks ve konforun bir arada olduğu eşsiz bir daire!

14.000 m2 İnşaat Alanı üzerine inşa edilen Kalamış Residence daireleri, Kadıköy’ün en lüks daireleri olmaya aday. 15 katlı Kalamış Residence’ta 28 adet daire bulunuyor. Proje, 4+1 ve 6+1 daire seçenekleri sunuyor. 4+1 dairesi 241 m2, 6+1 dairesi ise 452 m2 olan Kalamış Residence geniş ve ferah bir yaşam alanı isteyenler için birebir.

Ultra Lüks Daireler Kalamış Residence’ta sizi bekliyor…

Daire içi özellikleri ile dikkat çeken proje tasarlanırken konforunuz ön plana çıkarılmış. Kalamış Residence içerisinde her odaya ve mutfaklara televizyon tesisatı yapılmış, kapılar için Kale marka kilit sistemi oluşturulmuş, Gaggenou ve Siemens marka ankastre seti ve Daikin marka klimalar yerleştirilmiş. Daha birçok özelliği bulunan daireler kaçırmamanız gereken bir fırsat. Göz alıcı peyzaj bir tasarıma sahip olan proje, İstanbul’un en gözde semtlerinden birinde konumlanıyor ve eşsiz bir deniz manzarasına sahip. 2 adet marina ve 3 park ile çevrili olan Kalamış Residence alışveriş ve eğlence mekanlarına yakınlığı ile ön planda. Bünyesinde bulunan tam donanımlı spor salonu, açık ve kapalı havuzları sayesinde Kalamış Residence’ta ikamet ederken formunuzu koruyabileceksiniz. Özel peyzaj tasarımı ile ağaçlandırılmış olan bahçesi, çardağı ve barbekü alanı bulunan projede her detay titizlikle hazırlanmış. Kalamış Residence’ta bulunan açık ve kapalı otoparklar park yeri bulma derdinizi ortadan kaldıracak. Her detayıyla sizin konforunuz düşünülen bu projede ev sahibi olma fırsatı burnunuzun ucunda.

Yeni dairenizde yaşarken 24 saat güvenlik ve resepsiyon hizmetine sahip olacaksınız, çocuklarınız arkadaşlarıyla çocuk oyun alanında vakit geçirirken siz de arkadaşlarınızla tenis kortunda bir tenis maçı ya da basketbol sahasında bir basket maçı yapabileceksiniz. Parti alanına da sahip olan Kalamış Residence’ta gününüzün dolu geçmemesi imkansız olacak.

Tarihi köşkleri, lüks kafe ve testoranları, marinası, denizin yanı başında bulunan yeşillikler içerisindeki parkı, spor kulüpleri ve nezih sakinleri ile Fenerbahçe İstanbul’un en prestijli semtlerinden biri. İşte Kalamış Residence da tam olarak bu semtte, gürültüden uzak, şehrin karmaşası dışında, ruhunuzu dinlendirecek bir bölge olan Kalamış’ta konumlanıyor. Yani Kalamış Residence’ta ev sahibi olmak demek işte tam olarak bu konfor ve sakinliğe sahip olmak demek.

Kalamış Residence hakkında daha fazla bilgi almak için Emlaksat.com ile iletişeme geçebilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 241 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
6+2 veya diğerleri 452 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22179
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0212 503 67 02
Web Sitesi: http://www.cakiroglu-yapi.com/
Email: info@cakiroglu-yapi.com
İnşaat Firması: Çakıroğlu Yapı
İnşaat Alanı: 14.000 m²
Konut Adedi: 28
Teslim Tarihi: Mayıs 2018
Daire Tipi: 4+1, 6+2
Metrekare Aralığı: 241 - 452 m²
4+1 ve 6+2
4+1 ve 6+2

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link