İva Yeni Acıbadem

 TL
Acıbadem Mh., Nar Sk.,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün en saygın semtlerinden birinde bulunan, yeni nesil, modern ve prestijli bir proje! İva Yeni Acıbadem projesi ev sahibi olmak isteyen sizlere rahat, huzurlu ve konforlu bir yaşamın anahtarlarını veriyor. “Anadolu Yakası’nın elit projesi” sloganıyla yola çıkan proje az katlı mimarisi ve konumuyla dikkat çekiyor.

İva Yapı tarafından İva Yeni Acıbadem konut projesi Kadıköy’de hayata geçirildi. Acıbadem’in nezih havasına uyum sağlayan konut projesi, farklı büyüklükteki daire yapılarıyla farklı ihtiyaç sahibi kişilere büyük imkanlar sunuyor. İva Yeni Acıbadem konut projesi, Acıbadem’de büyük bir alan üzerine üç blok halinde inşa edildi. Projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi farklı daire tipleri yer alıyor. Projedeki her blokta 5 kat ve toplam olarak 52 daire bulunuyor. Projedeki dairelerin alanları 63 ile 245 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projede yer alan A blokta 2+1 bahçe dubleksi 148 metrekare, B blokta 2+1 bahçe dubleksi 148 metrekare ve 3+1 bahçe dubleksi 160 metrekare, C blokta ise 1+1 daire tipleri 64 metrekare, 2+1 daire tipleri 86 ile 127 metrekare, 3+1 daire tipleri 144 metrekare büyüklüğüne sahip!

Tüm bunlara ek olarak C blokta bulunan çatı dubleks dairelerinde ise 2+1 tipli daireler 144 ile 148 metrekare, 3+1 tipli daireler ise 195 metrekare büyüklüğüne sahip durumda. Farklı daire tipleri ve büyüklükleri ile birçok seçeneği ev sahibi olmak isteyenlere vadediyor.

Elit yaşam sürmek isteyenlere yenilikçi bir yaklaşım!

İva Yeni Acıbadem konut projesi, Acıbadem’in elit ve estetik görüntüsüne uyum sağlayan mimari yapısı ile adından epey söz ettiriyor. Az katlı olması, bunun yanında modern bir görünüme sahip olması ve ortak kullanım alanlarının çeşitliliği şehir içinde yaşamak isteyen kişilere büyük ayrıcalıklar sağlıyor. Sakinlerine sosyal olanaklarının çeşitliliği ile şehir yaşamındaki streslerini eve geldiklerinde sona erdirmeyi amaçlıyor.

Sosyal olanakları ile göz dolduran İva Yeni Acıbadem konut projesi, fitness merkezi, spor salonu, kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun olanları, yürüyüş parkuru ile sakinlerine site yaşamı içerisinde birçok imkanı bir arada sunuyor. Sakinlerine özel peyzaj mimarisine sahip site bahçesinin içerisinde spor yapma imkanı sunuyor ve sevdikleriyle beraber dinlenme alanlarında keyifli vakit geçirme imkanı sağlıyor. Bunun yanında sakinlerine, çocuk oyun alanlarında çocuklarla beraber keyifli vakit geçirmelerine imkanı vadediyor. Bu gibi sosyal kapalı otopark hizmeti sunan İva Yeni Acıbadem’de araçlara hiç zorlanmadan kolayca yer bulunabiliyor. 7/24 güvenlik hizmeti ve güvenlik sistemleri ile de güvenli ve huzurlu bir site yaşamı vadediyor.

İva Yeni Acıbadem bulunduğu konum itibari ile birçok sosyal alana çok yakın bir alanda yer alıyor İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerine yakın oluşu, çevresinde bulunan kafe ve restoranlarda sakinlerine sevdikleriyle beraber keyifli vakit geçirebilme imkanı sunuyor. İva Yeni Acıbadem konut projesi, Acıbadem metro durağına 50 adım uzaklıkta bulunuyor. Bunun yanında Marmaray’a, Akasya Acıbadem ve Tepe Nautilus alışveriş merkezlerine 1 durak mesafede yer alıyor. Bunlara ek olarak Avrasya Tüneli’ne 900 metre ve Kadıköy merkeze 2 kilometre mesafede bulunuyor.

İva Yapı tarafından hayata geçirilen İva Yeni Acıbadem konut projesi, dairelerde bulunan benzersiz özellikler ile sakinlerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Merkezi ısıtma sistemi ile evde kombi ile uğraşma derdine son veriyor. Bunun yanında balkon, depo ve kiler gibi özellikleriyle de sakinlerinin yaşamlarını daha da kolay hale getiriyor. İva Yeni Acıbadem’de site yaşamındaki olanaklar ve daireler ev içerisinde yaşayacak her kişinin isteği düşünülerek tasarlanıyor.

Sakinlerine de sadece bu keyifli yaşamın tadını çıkarmak kalıyor. Anadolu Yakası’nın en nezih, sakin ve prestijli semtlerinden birinde oturmak isterseniz İva Yeni Acıbadem konut projesinde bulunan benzersiz daireleri incelemelisiniz. Çeşitli sosyal olanakları ve huzurlu site yaşamı ile hayatınızı daha da değerli hale getirebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 64 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 86-144 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 144 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 232 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22025
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 7 958
Web Sitesi: -
Email: bilgi@iva.com.tr
İnşaat Firması: İva Yapı
İnşaat Alanı: -
Konut Adedi: 52
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 63 - 245 m²
2+1 Çatı Dubleks
2+1 Çatı Dubleks
C29-35
C29-35
A1-2, B1-2
A1-2, B1-2
3+1 Bahçe Dubleks
3+1 Bahçe Dubleks
2+1 Bahçe Dubleks
2+1 Bahçe Dubleks
2+1 Çatı Dubleks
2+1 Çatı Dubleks
C8-14
C8-14
2+1
2+1
2+1
2+1
3+1 Çatı Dubleks
3+1 Çatı Dubleks
4+1 Çatı Dubleks
4+1 Çatı Dubleks
2+1
2+1
2+1
2+1
A
A
3+1
3+1
A1-2, B1-2
A1-2, B1-2
4+1 Çatı Dubleks
4+1 Çatı Dubleks
3+1
3+1
C1-7
C1-7
1+1
1+1
2+1 Bahçe Dubleks
2+1 Bahçe Dubleks

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link