MaaNaa Samibey Apartmanı

 TL
Fenerbahçe Mh. Iğrıp Sk. No:19,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün en lüks semtlerinden biri olan Fenerbahçe’de deniz manzarasına doyacağınız nitelik ve özel bir proje! MaaNaa Samibey Apartmanı konut projesi sizlere şehir içerisinde prestijli ve konforlu bir yaşam alanı vadediyor.

Kadıköy’ün en yalın ve nezih semtlerinden biri olan Fenerbahçe’de RAM GYM tarafından MaaNaa Samibey Apartmanı inşa edildi. Fenerbahçe’nin sakin ve yalın yaşamını evlerinize sunan proje, seçkin sakinlerini bekliyor. MaaNaa Samibey Apartmanı, Fenerbahçe’de 6 bin metrekare alan üzerine tek blok halinde inşa edildi. 10 katlı tek bloktan oluşan projede toplam olarak 21 daire yer alıyor. 21 seçkin sakinin bekleyen proje, ev sahibi olmak isteyenlere lüksü ve konforu bir arada yaşama fırsatı sunuyor. 3+1 ve 4+1 gibi farklı daire tiplerinin mevcut olduğu MaaNaa Samibey Apartmanı’nda isteğe göre 5+1 daire de elde edilebiliyor.

Kapanmaz deniz manzarasının hakim olduğu projede 3+1 daireler normal daire tipinde iken, 4+1 tipli daireler dubleks daire olarak alıcılarının hizmetine sunuluyor. Projedeki dairelerin alanları 142 ile 283 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. 142 metrekare büyüklüğündeki 3+1 daireleri ile sakinlerine şıklığı ve kaliteyi, 283 metrekare büyüklüğüne sahip 4+1 dubleks daireleri ile lüksü ve ferahlığı arayan kişilere birden fazla seçenek sunuyor. MaaNaa Samibey Apartmanı, Fenerbahçe’nin lüks görüntüsüne uyum sağlayan mimari yapısı ve estetik görüntüsü ile sakinlerine aynı anda konforu, prestiji, ve huzuru sunuyor. Projede birçok detay ayrıntılı bir şekilde düşünülüyor ve sakinlerine rahat bir site yaşamı vadediyor.

Yeni hayal eviniz burada olabilir!

Bulunduğu özel konum ile Kadıköy’ün birçok merkezi noktasına kısa bir sürede ulaşma imkanı tanıyan MaaNaa Samibey Apartmanı, sakinlerinin sevdikleriyle daha fazla vakit geçirmesine olanak tanıyor. Bulunduğu özel konum itibariyle sakinlerinin trafikte uzun saatler geçirmesinin önüne geçiyor. Bunun yanında sakinlerine çevrede bulunan ve lezzetiyle ün salmış yemek ve eğlence merkezlerinde vakit geçirme imkanı tanıyor. Aynı zamanda civarda bulunan mağazalardan alışveriş yapma seçeneklerini de sunuyor. MaaNaa Samibey Apartmanı, sakinlerine özel konumuyla ayrıcalıklı bir yaşamı vadediyor.

MaaNaa Samibey Apartmanı, farklı daire tipleri ile sakinlerinin her ihtiyacına çözümler üretiyor. Geniş ve ferah alana sahip olan dairelerinde yaşamı kolaylaştıran birçok A+ özellik bir arada bulunuyor. Bunun yanında da sakinlerine özel daire tasarımlarıyla da estetik bir evde oturma fırsatı sunuyor. Sitede bulunan merkezi ısıtma sistemi ile evde kombi ile uğraşma derdine son veriyor. Bunun yanında sakinlerine depo ve kiler özelliği ile evlerin içerisinde daha rahat alanlar oluşturmalarına olanak sağlıyor. Ebeveyn banyosu ve giyinme odasıyla da çocuklu ailelerin alanlarını daha da ferah hale getiriyor. Aynı zamanda özel tasarlanan site bahçesi ile estetik ve rahat bir dinlenme alanı oluşturuyor. Bunun yanında sakinlerine kapalı otopark, 7/24 güvenlik hizmeti ve güvenlik sistemi hizmeti veriyor. Bu sayede hem şık hem rahat hem de güvenli bir site yaşamını sakinlerinin hizmetine sunuyor.

Anadolu Yakası’nın en yalın ve lüks semtlerinden birinde yaşamınızı devam ettirmek ve MaaNaa Samibey Apartmanı’nın sağladığı ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz sınırlı sayıda bulunan daireleri inceleyebilir, yaşamınızı olumlu yönde şekillendirebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 142 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 283 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22027
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 0 212 924 24 14
Web Sitesi: http://maanaa.com.tr/
Email: satis@ramgmy.com.tr
İnşaat Firması: RAM GMY
İnşaat Alanı: 6000 m²
Konut Adedi: 21
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 142 - 283 m²
Kat Planı 1
Kat Planı 1
Kat Planı 2
Kat Planı 2

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link