Korman Apartmanı

 TL
Göztepe Mh., Tütüncü Mehmet Efendi Cad., No:68A,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Korman Apartmanı Demirland Gayrimenkül ve Yatırım Geliştirme A.Ş. iş birliği ile titizlikle inşa edilen ve Göztepe’nin en güzel lokasyonlarından Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi’nde yükselen bir kentsel dönüşüm projesi.

Konforlu daireler Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi’nde sizi bekliyor..

Göztepe’ye bağlı olan Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi’nde konumlanan Korman Apartmanı, 40 konuta ev sahipliği yapıyor. Bulunduğu lokasyonun değerine değer katan kentsel dönüşüm projesi, 3+1 tek tip daire seçeneğini 113 m² büyüklüğünde satışa çıkardı. 2020 m²’lik arsa alanı üzerine son teknolojiler kullanılarak, birinci sınıf malzeme ve işçilik ile özenle inşa edilen Korman Apartmanı, 2016 yılının Ocak ayında inşasına başlanıp 2018 yılının Şubat ayında teslime hazır hale getirilmiş bir kentsel dönüşüm projesi.

Göztepe’nin en işlek caddesinde harika bir konut projesi

Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi, Göztepe’yi Göztepe yapan ünlü caddelerden birisi. Adını Osmanlı’nın ilk sanayicilerinden birinden alan bu cadde, Göztepe’nin en işlek ve hareketli caddelerinden biri. Ayrıcalıklarla dolu Korman Apartmanı’nda otururken çevre mahallelerin de sunduğu harika fırsatlardan birinci elden yararlanabileceksiniz. Minibüs caddesine yakın olan eviniz tüm toplu taşıma araçlarına da yakın bir konumda bulunuyor. Şehir içi ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı garanti eden konut projesinden dairenizi kapmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

İstanbul’da söz konusu olan deprem riski herkesi korkutmakta ve evlerinden taşınmaya zorlamaktadır. İşte kentsel dönüşüm uygulamaları bu noktada devreye giriyor ve riskli ya da hasarlı binaları, riskli alanlarda bulunan binaları, yaşı büyük binaları ve doğal afetler karşısında zarar görmesi muhtemel olan binaları kapsıyor. Bu uygulamaların amacı bu tip binaların yıkılıp, son inşaat teknolojileri kullanılarak yeniden inşa edilmesi ve hem can hem de mal kaybının önlenmesini sağlamak. Korman  Apartmanı kentsel dönüşüm projesi olduğu için son teknolojilerle inşa edilmiş ve bu güvenliği vaat eden bir proje.

Korman Apartmanı sizin için uygun konut projesi değil mi? Endişelenecek bir şey yok! Emlaksat 7/24 güncellenen, titizliklik ve özenle hazırlanan Kadıköy Konut Projeleri rehberi ile imdadınıza koşmaya hazır. Hayallerinizde ki daireyi Emlaksat güvencesi ile bulmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 133 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24980
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: 2.200.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Telefon: 444 80 97
Web Sitesi: http://www.demirland.com/
İnşaat Firması: Demirland İnşaat
Konut Adedi: 40
Teslim Tarihi: Şubat 2018
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 133 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link