Taşmektep 28

 TL
Taşmektep Sk., No:28,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Taşmektep 28 konut projesi, yeni gözdeler arasında! Kulp Yapı ve Hasan Kasım Gürbüz Mimarlık imzasını taşıyan yapı projesi, üzerine düşünülmüş ve inceliklerle oluşturulmuş çağdaş bir yapıya sahip. Teknik özellikleri ve bina niteliğiyle önce çıkan proje, Bağdat Caddesi’ne yakın konumlanmış projeler arasında öne çıkıyor. Gelin, hızla tükenen dairelere yakından bir bakış atalım.

İnceliklerle donatılmış, enfes bir proje!

Konut projesi tek bloktan oluşuyor ve bünyesinde toplamda 28 daire barındırıyor. Kulp Yapı tarafından geliştirilen proje farklı teknik ve sosyal özellikleriyle dikkat çekiciliğinin altını çiziyor. Taşmektep 28 daireleri 3+1 ve 5+2 tipinde belirlenmiş. 152 – 305 m² hacim aralığında belirlenen daireler, geniş yaşam alanlarıyla gözde projeler arasına yükseliyor.

Dairelerin teknik özelliklerine bakacak olursak, birinci sınıf materyaller ve ithal ürünlerle pekiştirilen daireler size sürdürülebilir konforu sağlıyor. Mutfakta ankastre ürünler de ithal tercih edilerek lüks standartlarını incelikle dokuyan yapı projesi akıllı ev otomasyon sistemleriyle de beden sağlığınız ve yaşamınız için eksiksiz donanımlara sahip. İç alanlardan dış alanlara çıktığınızda ise güvenlik ve kapalı devre kamera sistemleriyle yaşam bütünlüğünüz korunuyor. Bina otomasyon sistemleri ile birlikte akıllı bina özellikleri de öne çıkan yapıda, 2 kat kapalı otopark sistemi, yüzme havuzu ve spor alanları da bulunuyor. Ayrıca her daireye de depolama alanı eklenen konut projesi, Bağdat Caddesi’nin enfes bir projesi olarak belirleniyor.

Prestijli bir konuma sahip olan evinizden çıktığınızda yürüyerek ulaşabileceğiniz Suadiye Sahil’de günlük yürüyüşünüzü yapabilir, köpeğinizi gezdirebilir veya arkadaşlarınızla çimlerde oturup sosyalleşebilirsiniz. Bağdat Caddesine yürüme mesafesinde bulunarak, evinizden çıkıp kısa yürüyüşler yapabilir ya da alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Konut projesi teknik özellikleriyle öne çıkarken aynı zamanda konum ayrıcalığıyla da öne çıkıyor. Biliyoruz ki, bir yapının teknik donatıları kadar, kozmopolit bir yapıya sahip olan İstanbul’daki konumu da oldukça önemli. Kadıköy‘ün en modern ve refah seviyesi yüksek olan yerleşkesinde bulunan yapı konum ayrıcalığıyla size yaşamınızda yeni bir sayfa açmanıza destek olacak. Gündelik rutinleriniz, aktiviteleriniz değişerek çok daha kaliteli zamanlara sahip olacaksınız.

Taşmektep 28 size beklenenden daha fazlasını sahip olduğu donatılar sayesinde sunmayı hedefliyor. Siz de bu ayrıcalıklı konut projesinden yerinizi alın. Yatırım olarak da iyi bir seçeneği oluşturan konut projesinin dairelerine yakından bir bakış atabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 152 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 305 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 25002
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 418 99 97
Web Sitesi: info@hkgmimarlik.com
Email: info@hkgmimarlik.com
İnşaat Firması: Kulp Yapı & HKG Mimarlık
İnşaat Alanı: 1.400 m²
Konut Adedi: 28
Teslim Tarihi: Teslim edildi
Daire Tipi: 3+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 152 – 305 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link