Koru Residence

 TL
Suadiye, Nurettin Ali Berkol Sokağı No:37,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün nezih yerlerinden biri olan Suadiye’de semtin yapısına uygun, yeşillikler arasında huzurun ve konforun birlikte olduğu Koru Residence konut projesi, ev sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor. Kadıköy’ün en eski semtlerden biri olan Şaşkınbakkal’da inşa edilen proje, civarında bulunan en iyi konut projelerinden bir tanesi oluşuyla dikkat çekiyor.

Kadıköy’ün en eski ve eşsiz dokuya sahip semtlerinden biri olan Suadiye’de Halil Avcı Şirketler Grubu tarafından inşa edilen Koru Residence, Kadıköy’de ev almak isteyen kişilere rahatlık ve sakinlik vadediyor. Koru Residence projesi, butik konseptli bir proje olarak tek bloktan oluşuyor. 12 kattan oluşan binada toplam olarak 27 daire bulunuyor. Dairelerin hepsi 3+1 daire tipi şeklinde tasarlanırken yapı, sağladığı ferahlık ve genişlik ile adından epey söz ettiriyor. Tüm dairelerin alanları 140 metrekareden oluşuyor. Proje, sağladığı sosyal olanaklar ile beş yıldızlı otel konforunu sakinlerine vadediyor.

Koru Residence, sakinlerine tek bir çatı altından birçok sosyal olanak sağlıyor. Proje, Suadiye’nin yeşil yapısına uygun olarak tasarlanan site bahçesi ve bahçede bulunan ağaçlar ile sakin, huzurlu, yeşillikler içinde bir yaşam alanını evinize getiriyor.  Şehir içerisinde şehir gürültüsünden uzaklaşma imkanı sağlayan projede her sosyal olanak tek tek düşünülüyor. Ayrıca ailenizle ve sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan ortak alanları da içerisinde barındırıyor.

Sizlere birçok hizmet sunuyor!

Sosyal olanaklar bakımından zengin olan Koru Residence projesi, fitness merkezi, sinema, 7/24 güvenlik ve kameralı güvenlik, kapalı otopark hizmetlerini sakinlerine sunuyor. Sizler de evinizden çok da uzağa gitmeden tam donanımlı fitness salonunda sporunuzu yapabilir ya da ağaçlar ve yeşillikler içerisinde açık havada egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Bunun haricinde projenin sağladığı sinema hizmeti ile evinizden ayrılmadan aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeşil alanlarda sevdiklerinizle beraber vakit geçirebilir küçük çaplı piknik etkinlikleri düzenleyebilirsiniz. Kameralı güvenlik sistemi ve güvenlik hizmetleri ile evinize güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bağdat Caddesi gibi kalabalık bir çevrede arabanızı park yeri bulma derdine girmeden projenin kapalı otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Koru Residence, estetik görüntüsüyle ve semtin yapısına uygun olarak inşa edilen mimarisiyle Kadıköy’ün güzelliğine güzellik katıyor. Koru Residence sakinleri olarak civardaki eğlence noktalarında sevdiklerinizle beraber eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Açık havada kuş cıvıltılarının sesleriyle beraber yeşilliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun haricinde Suadiye’de bulunan mağazalardan alışveriş yapabilir, kafelerde takılabilir, yemeklerinin lezzetiyle ün salmış restoranlarda ailenizle beraber kaliteli zamanlar yaşayabilirsiniz. 350 metre uzaklıkta olan Bağdat Caddesi’ne gidebilir, caddenin ışıltısını ruhunuzda hissedebilirsiniz.

İstanbul’un en eski ve saygın semtlerinden olan Suadiye’de bulunan Koru Residence, sağladığı sosyal olanakları, yeşil alanları ve güvenliği ile semtin en gözde konut projelerinden bir tanesi. Sizde Suadiye’de ayrıcalıklı bir yaşam yaşamak isterseniz hızla tükenen evlere göz atabilirsiniz!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 140 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20419
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0544 638 04 02
Web Sitesi: https://www.halilavci.com/tr/projeler/koru-residence-istanbul/
Email: buro@halilavci.com.tr
İnşaat Firması: Halil Avcı Şirketler Grubu
İnşaat Alanı: -
Konut Adedi: 27
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 140 m²
3+1 A Tipi
3+1 A Tipi
3+1 B Tipi
3+1 B Tipi

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link