Kurç Apartmanı

 TL
Merdivenköy Mh., Şair Arşi Cad., No:10A,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kurç Apartmanı, İstiklal Yapı tarafından inşa edilip, Anadolu Yakası’nın en güzel lokasyonlarından biri olan Merdivenköy’de yükselen, harika bir proje.

Sıcacık, konforlu bir yuva..

Ev sahibi olmak istiyor ama kendinize uygun, konforlu bir daire bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Kurç Apartmanı aradığınız fırsat olabilir. İstanbul’un tarih kokan ilçelerinden Kadıköy’de bulunan, sakinliği ve dinginliği ile ön plana çıkan Merdivenköy mahallesinde konumlanan Kurç Apartmanı, hayallerinizin evi olmaya aday. 18 adet konuta ev sahipliği yapan proje’nin inşasına 2016 yılında başlanmış ve 2017 yılında teslime hazır hale getirilmiş. 3+1 daire seçeneği sunan Kurç Apartmanı’nın daireleri 121 m2 büyüklüğünde olup, hayatınızı süreceğiniz geniş bir alan vaad ediliyor. Daireler kaliteli ürünlerle donatılmış ve ankastre mutfak ile ebeveyn banyosuna sahip. Geniş, ferah ve şık bir mutfağa sahip olacağınız Kurç Apartmanı, yemek yapmayı bir hobi haline getiricek. Proje bünyesinde bulunan squash kortu, formunuzu eğlenerekte koruyabileceğinizin bir göstergesi. Isı yalıtımı bulunan yeni daireleriniz sıcacık bir yuva vaad ediyor.

Prestijli lokasyon’da bulunan proje yatırım değeri taşıyor..

İstanbul’da bulunan deprem riski herkesi korkutuyor ve evlerinden taşınmaya zorluyor. İşte kentsel dönüşüm uygulamaları bu noktada devreye giriyor ve riskli ya da hasarlı binaları, riskli alanlarda bulunan binaları, yaşı büyük binaları ve doğal afetler karşısında zarar görmesi muhtemel olan binaları kapsıyor. Bu uygulamaların amacı bu tip binaların yıkılıp, son inşaat teknolojileri kullanılarak yeniden inşa edilmesi ve hem can hem mal kaybının önlenmesini sağlamak. Kurç Apartmanı kentsel dönüşüm projesi olduğu için son teknolojilerle inşa edilmiş ve bu güvenliği vaad eden bir proje.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının güvenlik dışında getirileri de bulunmakta, daha şık ve modern görünümlü binalar inşa edildikçe, binaların ve dolayısıyla konumun da değeri artmakta. Kadıköy son yıllarda kentsel dönüşüm projeleri kapsamında değeri artan semtlerimizden biri. Kurç Apartmanı bu yüzden aynı zamanda yatırım değeri de taşıyan bir proje.

Eğitim ve sağlık kuruluşlarının yoğunlukta olduğu Merdivenköy Mahallesi, her kesimden insanın huzur içerisinde yaşadığı bir mahalle. Kurç Apartmanı sakini olmak, Merdivenköy’ün bütün fırsatlarından yararlanıp, komşularınızla güzel ilişkiler kurup, yeni dostluklar edinebileceğiniz bir semtte yaşamak demek.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 121 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 22961
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0530 524 46 50
Web Sitesi: http://www.istiklalyapi.com/
Email: satis@istiklalyapi.com
İnşaat Firması: İstiklal Yapı
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Temmuz 2017
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 121 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link