Grand 34

 TL
Merdivenköy Mh., Günaydın Sok., No:20,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

İstanbul’un en gözde semtlerinden birinde konumlanan Grand 34, ultra konforlu ve lüks bir hayatı ayaklarınıza seriyor. Kentsel dönüşüm projeleri ile ismini duyuran Demirli Grup tarafından inşa edilen proje kalite ve titizlikle oluşturulan tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor.

Merdivenköy’de şahane bir kentsel dönüşüm projesi!

Grand 34 yüksek kalite markalarla donattığı daireleri ile hayatınızı kolaylaştırmak için inşa edildi. Toplam 27 konut ve 3 ticari bölümden oluşan proje 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuyor. 2+1 dairesi için 90, 3+1 dairesi için 115 ve 4+1 dairesi için 235 m2’lik büyüklük düşünülen Grand 34, ayrıcalıklı hissettirecek bir genişlikte alan vaad ediyor. Üstünlüğünü kanıtlamış markalarla donatılmış yeni daireleriniz ultra lüks içerisinde ve konforlu bir şekilde yaşamanız için tasarlandı.

Peyzaj tasarımına özen sarfedilen proje, harika bir bahçe ve yürüyüş alanı sunacak. Yürüyüş alanında günlük yürüyüşünüzü yapabilecek ve bisikletinizi kullanabileceksiniz. Bisikletleriniz için park alanı, yeşil alanlar için otomatik kontrollü sulama sistemi ve şahsi araçlarınız için otopark düşünülen Grand 34, teknolojiden maksimum verimi alacak bir şekilde faydalanmayı ilke edinmiş. Çocuklarınızı da unutmayan Grand 34’te bir çocuk oyun alanı da bulunmakta.

Hayallerinizin evi Grand 34 olabilir..

Kentsel dönüşüm projelerinden birinde ev sahibi olmanın sağladığı güvenlik hissi ve konforu anlatmamıza gerek yoktur. Kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla deprem ve yalıtım denetimleri yapılan Grand 34, zemin etüdü ve yapı denetimi de yapılmış bir proje. Yatırım değeri taşıyan bir proje olması dolayısıyla yatırım yapmak için de harika bir fırsat. Hem güvende hissedeceğiniz hem de konforlu olacağınız yeni eviniz sizi Merdivenköy’de bekliyor. Hastane bakımından zenginliği ile ismini duyduğumuz Merdivenköy, Göztepe ve Sahrayıcedit arasında konumlanıyor. Göztepe Köprüsü’ne bağlanan bölgeyi içermesi dolayısıyla oldukça işlek bir caddeye sahip olan semt, sessiz ve sakin sokakları ile huzur dolu bir yaşam sürmek isteyenler için birebir bir semt.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 90 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 126 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 216 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22972
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 3 448
Web Sitesi: http://www.demirligrup.com/
Email: info@demirligrup.com
İnşaat Firması: Demirli Grup
Konut Adedi: 27
Teslim Tarihi: Ocak 2016
Daire Tipi: 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 90-235 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link