Kurtoğlu Apartmanı

 TL
Suadiye Mh., Akın Sok., No:4/1,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Tahincioğlu Gayrimenkül, değeri günden güne artan Kadıköy’de harika bir projeye imza attı. Kurtoğlu Apartmanı, hayallerinizin de ötesinde konforlu ve lüks bir yaşam vaad ediyor.

Geniş Aileler ve ekstra alana ihtiyaç duyanlar için harika bir apartman dairesi!

15 adet konuta ev sahipliği yapan Kurtoğlu Apartmanı şehrin içinde, huzur dolu, konforlu ve lüks bir yaşamı ayaklarınıza seriyor. 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerine sahip olan proje, 4+1 dairesini 200, 5+1 dairesini ise 268 m2 büyüklüğünde sunuyor. Daireler 4 ve 5 odalı olmaları dolayısıyla geniş aileler ve ekstra oda ihtiyacı olan kişiler için uygun olup, 200 ve 268 m2 olan büyüklükleriyle geniş ve ferah bir alan vaad etmekte. Ebeveyn banyosuna sahip olan Kurtoğlu Apartmanı daireleri çocuklu aileler için harika bir fırsat. Konut projesinin özellikleri arasında bina önü araç kirliliğini ve park yeri bulma derdini önlemek amaçlı otopark, kapalı devre kamera sistemi ve özel güvenlik bulunmakta.

Nezih bir lokasyonda bulunan Kurtoğlu Apartmanı, hayallerinizin dairesi olmaya aday..

Kentsel dönüşüm projeleri binaları güzelleştirmek ve daha modern bir görüntü kazandırmakla kalmıyor aynı zamanda en son teknolojiler kullanılarak inşa edilen binalar doğal afet risklerine karşı korunuyor. İstanbul gibi deprem riski taşıyan bir şehirde yaşarken binamızın depreme karşı güvenli olup olmadığına dikkat etmemiz hayati önem arz ediyor. Kurtoğlu Apartmanı son teknoloji yöntemler kullanılarak inşa edilen, deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun, yapı ve zemin etüdü yapılmış ve aynı zamanda modern bir görünüme sahip olan bir kentsel dönüşüm projesi.

2015 yılında inşasına başlanıp, 2017 yılında teslime hazır hale getirilen Kurtoğlu Apartmanı, Anadolu Yakası’nın en nezih konumlarından biri olan Suadiye’ye bağlı olan Bağdat Caddesi’nde hayata geçirildi. İstanbul’un en alışveriş yapılası yerlerinden biri olan Bağdat Caddesi dünyanın en lüks markalarıyla donatılması ile bilinen bir lokasyon. Kurtoğlu Apartmanı’nda yaşamak demek bu mağazalarda alışverişinizi yapıp, sabah yürüyüşlerinizi deniz kokusu eşliğinde Suadiye Sahil’de yapmak demek. Fırsatlarla dolu olan konut projesinden dairenizi almak için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz.

Emlaksat ekibi tarafından titizlikle hazırlanan ve her gün güncellenen Kadıköy Konut Projeleri rehberimize buraya tıklayarak saniyeler içerisinde ulaşabilir, hayallerinizde daireye Emlaksat güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 200 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 268 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22979
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 4 846
Web Sitesi: https://www.tahincioglu.com/
Email: mh@tahincioglu.com
İnşaat Firması: Tahincioğlu Gayrimenkul
Konut Adedi: 15
Teslim Tarihi: Mart 2017
Daire Tipi: 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 200 - 268 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link