Oya Apartmanı

 TL
Caddebostan Mh., Operatör Cemil Topuzlu Cad., No:50,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Azka İnşaat tarafından inşa edilen Oya Apartmanı, Anadolu Yakası’nın en gözde lokasyonlarından biri olan Caddebostan’da yükselen, hem yatırımlık hem oturmalık bir apartman projesi.

Caddebostan’da ister yatırımlık, ister oturmalık bir konut projesi!

14 adet konuta ev sahipliği yapan Oya Apartmanı, 4+1 tek tip dairesini 200 m2 ile 250 m2 boyutlarında sunmakta. 7 katlı kahverengi ve beyaz renklerinin hakim olduğu modern ve şık binası ile de göz alıcı bir konut projesi olan Oya Apartmanı, daireleri içerisinde bulunan kaliteli ve şık ankastre mutfakları ile de dikkatlari üzerine çekiyor. Son teknoloji yöntemlerle inşa edilen, modern çizgileri ve estetik tasarımı ile de dikkat çeken Oya Apartmanı, hayatınızı geçireceğiniz yeni yuvanız olmak için oldukça güçlü bir aday.

Şehrin merkezinde bulunan güvenli ve konforlu daireler biri sizi bekliyor..

Kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla da yatırım değeri taşıyan Oya Apartmanı, Caddebostan’ın değerine değer katan bir proje. Deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak, son teknoloji yöntemler kullanılarak inşa edilen konut projesi, İstanbul’da bulunan deprem riskine karşı aynı zamanda hayatınızı sürdürebileceğiniz, güvenli bir yaşam alanı sunmakta. Yapı ve zemin etüdü de yapılan Oya Apartmanı, yüksek seviye güvenlik ve konfor vaad etmekte.

Zaman zaman sakin zaman zaman da hareketli olmayı başarabilen Caddebostan, Anadolu Yakası’nın oturmak için tercih edilebilecek en güzel mahallelerinden biri. Tarihi dokuların ve modern dokuların ahenk içerisinde buluştuğu güzide semtte konumlanan Oya Apartmanı, bulunduğu lokasyon ile de dikkat çekmeyi başarabilmiş. Metro, Marmaray ve Deniz otobüsü gibi toplu taşıma araçlarının hepsine yakın olacağınız Caddebostan, şahsi aracınızla yapacağınız yolculukları da kolay hale getirecek bir konumda. Şehir içi ulaşımın hayat kurtarıcıları olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, sahil yolu ve E5 Karayolu’na yakın bir mesafede olacağınız konut projesi her iki havaalanına da kolaylıkla ulaşım sağlayacağınız bir konumda.

Hızla satılan Oya Apartmanı dairelerden birini alma fırsatını kaçırmayın, ancak kaçırırsanız da üzülmeyin. Çünkü Emlaksat buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz, her gün güncellenen konut rehberleri ile imdadınıza koşmaya hazır.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 200-250m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 22980
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 90 216 355 52 21
Web Sitesi: http://azkainsaat.com/
Email: info@azkainsaat.com
İnşaat Firması: Azka İnşaat
Konut Adedi: 14
Teslim Tarihi: Mart 2018
Daire Tipi: 4+1
Metrekare Aralığı: 200 - 250 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link