Lale Apartmanı

 TL
Kozyatağı Mh., Bayar Cad., Paşazade Sk., No:7-9,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Bostancı Metro Durağı konumunda hizalanan FMT İnşaat güvencesiyle hayata geçirilmiş Lale Apartmanı aradığınız olabilir. Lale Apartmanı sakini olarak hayallerinize yeni bir soluk getirin! Kadıköy’ün en yeni merkezi konumlarından biri olan Kozyatağı’nda ulaşım akslarına yakında olarak şehri yeniden deneyimlemek mümkün.

Kule tipi görünümüyle yepyeni standartlar size sunuluyor.

Çağdaş estetik tasarım inceliğiyle oluşturulan yapı 3+1 ve 5+1 daire tipleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre çoklu seçenekler sunmaktadır. İç ve dış dizaynıyla dikkatleri çekmeyi başaran konut projesi yeni adresiniz olmak için adaylığını koyuyor. Üstelik konum ayrıcalığı ve ulaşım akslarına yakınlığıyla da sizin isteklerinize göre şekillenecek, işlevsel bir yapı ortaya koyuyor. Lale Apartmanı’nın fonksiyonlarını incelediğimizde, birinci sınıf materyaller tercih edilerek geliştirilen iç yapıya ek olarak ebeveyn banyosu dikkat çekiyor.

Bostancı Metro Durağı’na yürüme mesafesinde bulunan yapı, aynı zamanda Kozzy Alışveriş Merkezi’ne de oldukça yakın. Bireysel gereklilikleriniz ve sevdiklerinizle zamanınızı değerlendirebilmek için ayrıcalıkları ayağınıza taşıyan yapı yeni hayal eviniz olabilir.

Yaşam baş ucunuzda olacak.

Konut projesi tek blok olarak hayata geçirildi. 12 kattan ve 24 daireden yapı oluşmaktadır. Binada ısıtma tipi olarak ise doğalgaz sobası tercih edilmiş. Size tasarruf sağlayan ve performans değerlerinizi arttıran ögeleriyle Lale Apartmanı, adından söz ettirmeyi başarıyor.

912 m²lik bir alana inşa edilmiş yapı kapalı devre TV özelliği ile güvenlik olanaklarını geliştiriyor. Bünyesinde su deposu ve iki asansör barındıran yapı dikkat çekiciliğini direkt olarak sağlıyor. 3+1 daire tipi 126 m², 5+1 daire tipi ise 190 m² olarak hacmi oluşturulmuş. Kısaca farklı işlevsel incelikleriyle sizin ihtiyaçlarınıza kulak veriyor.

Yaşama taptaze bir başlangıç yapmak isteyenler için geniş olanakları ve sürdürülebilir konfor seçkisiyle Lale Apartmanı adından söz ettiriyor. Bölgedeki dinamiklerden kolaylıkla yararlanabilme imkanı sunan yapı, aradığınız olmaya aday. Farklı disiplinleri benimseyen bireyler için de uyumlu bir birliktelik sunan konut projesi FMT Yapı’nın gelişmiş ekibiyle birlikte pekişiyor. Hızla tükenen dairelere yakından bakmak için iletişim bilgilerini takip edin.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 126 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 190 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22920
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 475 15 15
İnşaat Firması: FMT Yapı
İnşaat Alanı: 912 m²
Konut Adedi: 24
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 126 - 190 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link