Kalamış Suite

 TL
Fenerbahçe Mh., Sarı Lale Sk., No:2 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Fenerbahçe konumunda inşa edilmiş ve hayalleri gerçeğe dönüştürebilmeyi başarmış yepyeni bir konut projesiyle sizi tanıştıralım! Çavuşoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmiş Kalamış Suite ile hayallerinize yeni bir soluk getirin! Kadıköy’ün estetiği ve modern yaşam standartlarıyla ön plana çıkan yerleşkesi Fenerbahçe’de, Kalamış Koyu’nun yerleşkesinin lüks dinamiklerine hakim olup yaşamınızın standartlarını kendiniz belirleyin! Marina yaşamına dahil olup şehirle iç içe bir ritim tutmak isteyenlere yepyeni bir fırsat!

Fener Kalamış Caddesi paralelinde marina yaşamına katılın.

Kalamış Suite sağladığı imkanlar ile göz dolduruyor. Estetik tasarım inceliğiyle oluşturulan yapı 2+1 ve 4+1 daire tipleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre fonksiyonel seçenekler sunmaktadır. İç ve dış dizaynıyla dikkatleri çekmeyi başaran konut projesi yeni adresiniz olmak için adaylığını koyuyor. Üstelik konum ayrıcalığı ve ulaşım akslarına yakınlığıyla da sizin isteklerinize göre şekillenecek, işlevsel bir yapı ortaya koyuyor. Kalamış Koyu’na ve Kalamış Marina’ya yürüme mesafesinde bulunan yapı, size deniz yaşamını sunuyor. Karşınıza yepyeni bir fırsat olarak çıkarıyor.

Fenerbahçe’nin lüks bir konumunda bulunan ve Kadıköy dinamiğine uyum sağlayarak kurgulanan proje sizi şehre daha da yakınlaştıracak. Florence Nightingale Hastanesi’ne yürüyerek ulaşma imkanı sunan proje göz dolduruyor. Üstelik Bağdat Caddesi’nde gündelik rutinlerinizi gerçekleştirirken sahile yürüme mesafesinde bir yaşamın tadına varacaksınız. Kadıköy‘ün en ayrıcalıklı muhitlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin konforu ayağınızın altında olacak. Marmaray’a yakınlığını da avantaja çevirerek şehrin istediğiniz tüm konumlarına hızlıca ulaşma imkanı elde edeceksiniz.

Deniz baş ucunuzda olacak!

Konut projesi kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirildi. Tek bloktan, 4 kattan ve 19 daireden oluşmaktadır. Binada ısıtma tipi olarak ise doğalgaz sobası tercih edilmiş. Size tasarruf sağlayan ve performans değerlerinizi arttıran ögeleriyle Kalamış Suite, adından söz ettirmeyi başarıyor. Dairelerde bulunan birinci sınıf materyallerle geliştirilmiş ebeveyn banyosu ve giyinme odası da konfor skalasını genişletiyor. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı da geliştirilen proje size sürdürülebilir konfor sağlamanın yollarını arıyor.

Kalamış Suite konut projesi, Kadıköy’ün merkezi olan Fenerbahçe’de bulunuyor. Sizlere de projenin konukları olarak Bağdat Caddesi’ne yakın konumun ayrıcalıklarını çıkarmak kalıyor. Sahile yakın bir konumda olduğunuzdan istediğiniz her an yürüyerek sahil havasını alabiliyorsunuz. Bunun yanında Bağdat Caddesi’nde bulunan mağazalarda, restoran ve kafelerde sevdiklerinizle beraber güzel zamanlar yaşayabiliyorsunuz. Aynı zamanda konut projesinde güvenlik özellikleri olarak görüntülü diyafon ve özel güvenlik de tercih edilerek, yaşamsal bütünlüğünüz sağlanıyor.

Eğer sahile yürüme mesafesinde yaşayarak marina hayatına giriş yapmak istiyorsanız aradığınız proje bu olabilir.  İçinde yaşamak istediğiniz evden beklentiniz böyleyse, size Kalamış İnşaat güvencesiyle inşa edilmiş  Kalamış Suite önerimiz. Konut projesi şehirde yaşayan aileler ve farklı yaşam stillerini benimseyen herkes için güvenceli bir yaşam vaat ettiğini de altını çizmemiz gerekiyor.

Dairelerde 120 ve 260 m² büyüklük aralığı belirlenerek, geniş bir hacim skalası ortaya koyan konut projesi ile hayallerinize bir adım daha yakındasınız! Yapının iletişim bilgilerine göz atarak konutla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 120 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 260 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22914
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 216 367 3367
Web Sitesi: http://www.cavusoglugroup.com/kalamis-suit
İnşaat Firması: Çavuşoğlu Group
İnşaat Alanı: 1034 m²
Konut Adedi: 19
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 120 - 260 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link