Özenç Apartmanı

 TL
Fenerbahçe, Yargıç Turhan Demirel Sokak, No: 6/10 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Özenç Apartmanı yaşamınızda size sakinliği sunacak bir yapı! Şehrin en seçkin konumlarından biri olan Feneryolu’nda bulunan yapı size konforlu bir yaşam sunuyor.

Kesim Yapı tarafından hayata geçirilen konut projesi, dairelerinden panoramik şehir manzarasıyla yaşamınızın ferahlamasını sağlıyor. Üstelik bulunduğu lokasyon ayrıcalığıyla da şehrin tüm imkanlarını size ulaştıracak kadar incelikli bir yapıda olduğunu söylemek mümkün.

Yapı Fenerbahçe lokasyonunda, 637 m²lik alan üzerine tek blok halinde inşa edilmiş. Projede sadece 2+1 şeklinde daire tipinin mevcut olduğunun altını çizmek gerekiyor. Toplam olarak 56 adet konut, projenin içerisinde yer alıyor. Genişlikleri 73 metrekare olarak belirlenen daire hacimleri sizin tüm ihtiyaçlarınıza fonksiyonel seçenekler sunmayı başarıyor. Daire hacimlerinin uzun süreli yaşamayı hedefleyenler için oldukça iyi bir skalada olduğunu da ilave edebiliriz. Üstelik zemin +14 kat şeklinde tasarlanan yapı size mahalle ve komşu ambiyansını da ulaştıracak.

Sahile yakınken aynı zamanda şehirdesiniz!

Özenç Apartmanı, sağladığı olanakları ile sakinlerine lüks ve konforlu bir yaşamın tüm inceliklerini ulaştırıyor. Kalamış Koyu’na ve Fenerbahçe Sahili’ne  yürüme mesafesinde olan yapı, İstanbul’un merkeziyetçi yapısının odağında yer alıyor. Kesim Yapı güvencesiyle oluşturulan konut projesi, sahile yakınlığıyla göz doldururken aynı zamanda şehrin ritmine karışabilmeyi de size vaat ediyor. Sakinlerinin evlerinden çok da uzağa gitmeden her ihtiyacını karşılayabileceği bir incelik fırsatı sunan Özenç Apartmanı’yla tüm gereklilikleriniz ayağınızın altında olacak. Üstelik kültürel ve sosyal aktiviteler de yanı başınızda olacak.

Sosyal olanaklar açısından da birçok avantajı içerisinde barındıran Özenç Apartmanı, sakinlerinin konforu için her detaya fazlasıyla önem veriyor. Konutta tercih edilen radye jeneral temel sistemi, C35 yüksek dayanımlı beton, ısı ve ses yalıtımı, kapalı ve açık otopark, BRASS Çatı Sistemi, jeneratör, çift asansör ve 2 metrekare depolama alanıyla oldukça gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırıyor. Kısaca yaşamınızı garanti altına alırken, sürdürülebilir olmasını da sağlıyor.

Hayalinizdeki ev Özenç Apartmanı’nda!

Konut projesi sakini olarak yakın mesafedeki alışveriş alanlarında sevdiklerinizle beraber vakit geçirebilir, ihtiyaçlarınızı farklı yerel dükkanlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında civarda bulunan kafelerde ve restoranlarda sosyalleşebilirsiniz. Şehrin içinde olup dinginliği arayanlar için Özenç Apartmanı’nı deklare ediyoruz.

Anadolu Yakası’nın modernliğiyle adından söz ettiren semtlerinden birinde ev sahibi olmak isteyenler için Kesim Yapı tarafından oluşturulan konut projesini öneriyoruz! Yapıyı ziyaret etmek ve bilgi edinmek için iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 73 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21223
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 216 485 50 70-71
Web Sitesi: http://www.kesimyapi.com/
Email: info@kesimyapi.com
İnşaat Firması: Kesim Yapı
İnşaat Alanı: 637 m²
Konut Adedi: 56
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1
Metrekare Aralığı: 73 m²
10-11-12.KAT
10-11-12.KAT
DUBLEKS
DUBLEKS
ÇATI ARASI
ÇATI ARASI

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link