Class Kozyatağı

 TL
Kozyatağı Sok. No: 14,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Bir emlak satın alırken değer verdiğiniz öncüller nelerdir? Uygun fiyatlı olması mı yoksa sahip olduğu olanakların yaşam standartlarınızı yükseltecek olması mı? Ya da depreme karşı dayanıklı olması mı veya konforlu bir yaşam vaat ediyor oluşu mu? Bu öncüllerin hepsinin üzerini çizebilecek bir projenin anonsunu yapıyoruz. Özatalar Grup tarafından tasarlanarak yapılmış konut projesi Class Kozyatağı sizin için mükemmel adres olabilir.

Şubat 2021’de tamamlanacak Class Kozyatağı konut projesinde siz de daire sahibi olun!

Dış görünümüyle modern bir mimari stili çizen Class Kozyatağı Anadolu Yakası, Kadıköy’de bulunuyor. 27 daire olarak tasarlanmış ve 3+1 şeklinde konut tipleri belirlenmiş projede 106 m² genişlikten oluşan daireler, iç hacmiyle önceliklerinize uyum sağlayabilecek niteliğe ulaşıyor. Dairelerde ebeveyn banyosu da bulunuyor. Böylelikle toplu kullanım alanları dışında bireysel olarak kullanım sağlayabileceğiniz alanlar da size sağlanmış oluyor. Konut aynı zamanda 14 kattan oluşuyor. Arsa alanı ise 1274 m²’den oluşuyor. Yapının bünyesinde ise 2 adet mağaza da bulunuyor. Binanın kompleks yapısı sizler için hem yaşam alanlarına elverişli hem de ticari açıdan da ayrıcalıklarla donanımlı hale getirilmiş.

Anadolu Yakası’nın prestijli semtlerinden biri olan Kozyatağı’nda ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek Class Kozyatağı konut projesi hayata geçirilen proje, ev sahibi olmak isteyenler için birçok fırsatı tek bir merkez altına topluyor. Class Kozyatağı, farklı daire tipleri ve ticari alanları ile her kitleye hitap edebilecek yaşam merkezi haline geliyor.

Özatalar Grup tarafından hayata geçirilen konut projesi, nezih bir ortamda kaliteli bir yaşam sürmek isteyen kişilerin tam da aradığı bir proje! Estetik mimarisi ve sosyal olanakları ile sakinlerine konforlu ve lüks bir hayat vadediyor.

Önceliklerinizin hepsi burada!

Tüm önceliklerinizi tek bir dairede karşılamayı başaran konut projesi görülmesi gereken ender yapılardan biri. Dış cephe görüntüsüyle meraklılarını nefessiz bırakan proje ulaşım akslarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Bostancı Metro Durağı’na yürüme mesafesinde olan yapının bir sakini olarak toplu taşıma olanaklarından rahatlıkla yararlanabilmeniz de mümkün. Kozzy Alışveriş Merkezi’ne de yakın mesafede konumlanan yapı, sizin gündelik aktivitelerinizi yapabileceğiniz alanlarla birlikte çok daha dikkat çekici bir görünüme sahip oluyor.

Yakın zamanda tamamlanacak yapıdan siz de kendinize ait, olanakları gelişmiş bir daire almak isterseniz iletişim bilgilerini takip ederek detaylı bilgiye ulaşabilir, eşsiz projede hemen yerinizi alabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 106 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21229
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 216 517 81 71
Web Sitesi: http://ozatalarinsaat.com.tr/
Email: insaat@ozatalar.com.tr
İnşaat Firması: Özatalar Grup
İnşaat Alanı: 1274 m²
Konut Adedi: 27
Teslim Tarihi: Şubat 2021
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 106 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link