Selçuk Apartmanı

 TL
Bağdat Caddesi, Bal Çiçeği Sok. No: 5,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Anadolu Yakası’nın prestijli semtlerinden biri olan Suadiye’de ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek Selçuk Apartmanı konut projesi hayata geçirildi! Ev sahibi olmak isteyenler için birçok fırsatı tek bir merkez altına toplayan proje, farklı daire tipleri ve ticari alanları ile her kitleye hitap edebilecek yaşam merkezi haline geldi.

Bir emlak satın alırken önceliklerinizi nasıl belirliyorsunuz? Uygun fiyatlı olması mı, sahip olduğu olanakları mı yoksa bulunduğu lokasyon mu sizin için belirleyici? Ya da depreme karşı dayanıklı olması mı veyahut konforlu bir yaşam vaat ediyor oluşu mu? Bu önceliklerin hepsinin yanına tik işareti atabileceğiniz, Kadıköy’ün en seçkin konumlarından biri olan Suadiye’deki Selçuk Apartmanı konut projesine birlikte yakından bir bakış atalım.

Modern bir mimari stilinde yaşam için!

Dış görünümüyle modern bir mimari stili çizen Selçuk Apartmanı, Anadolu Yakası Suadiye’de bulunuyor. 7 kattan oluşan yapı 14 daire olarak tasarlanmış ve 1+1, 5+2 ve 5+2 dubleks daire tipleriyle öne çıkıyor. Genişlik olarak 63 metrekareden 250 metrekareye ulaşan daireler iç hacimleriyle önceliklerinize uyum sağlayabilecek niteliğe ulaşıyor. Daire iç özelliklerinde bir ayrıcalık olarak gözüken ebeveyn banyosu seçeneği altı çizilmesi gereken detaylardan biri. Üstelik su kesintilerine karşı bir önlem olması amacıyla konuta eklenen hidrofor ve su deposuyla proje yaşamdan maksimum keyif almanızı hedefliyor.

Denge İnşaat tarafından hayata geçirilen konut projesi, nezih bir ortamda kaliteli bir yaşam sürmek isteyen kişilerin tam da aradığı bir proje! Proje, estetik mimarisi ve sosyal olanakları ile sakinlerine konforlu ve lüks bir hayat vadediyor.

Önceliklerinizin hepsi burada!

Tüm önceliklerinizi tek bir dairede karşılamayı başaran konut projesi, görülmesi gereken ender yapılardan biri. Ödeme seçenekleri arasında nakit ödemede %5’lik indirim avantajını da sunan firma çağdaşları arasında seçkinliğini koruyor. Ayrıcalıklı bir yaşam hedefleyenler için iyi bir alternatif olan BSelçuk Apartmanı’nı Suadiye lokasyonunda deneyimlemeniz mümkün.

Şimdi sizler de bu eşsiz proje hakkında daha detaylı bilgiye erişmek içim Emlaksat.com iletişim bilgilerini takip ederek bize ulaşabilir, Kadıköy’ün kalbinde huzur dolu bir yaşama hemen sahip olabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 63 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 315 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20976
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı Tamamlandı
Telefon: +90 216 369 30 36
Web Sitesi: http://www.dengeinsaat.com/
Email: denge@dengeinsaat.com
İnşaat Firması: Denge İnşaat
İnşaat Alanı: -
Konut Adedi: 14
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 63 m² - 315 m²
ZEMİN KAT
ZEMİN KAT
NORMAL KAT
NORMAL KAT
DUBLEKS KAT
DUBLEKS KAT

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link