Grand 155

 TL
Kozyatağı Sok., No:12B,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’de Demirli Grup tarafından inşa edilen konut projesi Grand 155, görücüye bir kentsel projesi olarak sağladığı olanaklar çağın ilerisinde! Hepimizin baş ucunda hayalini kurduğu, içinde kendini özgür hissedeceği bir ev vardır. Grand 155 konut projesinden bir daire ile hayallerinize yeni bir heyecan getirin!

Grand 155 ile hayaller daha büyük!

Kentsel dönüşümün bir mirası olarak ortaya çıkan Grand 155 usta mimarlar ile yapı mühendislerinin yoğun çalışması sonucu hayata geçirildi. Demirli Grup güvencesiyle altı çizilesi bir projeye dönüşen yapı uzun süre adından söz ettirmeyi başardı! Grand 155 konut projesi yeni sakinleri için göz dolduruyor. Fonksiyonel inceliklerle bir araya getirilen yapı dört farklı daire tipini skalasına alıyor. Ayrıca 3+1 ve 5+1 daire tipleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre geniş hacimli seçenekler sunuyor. Mimari stiliyle de çağdaş mimari estetiğini yakalayan konut projesi yeni adresiniz olmak için adaylığını koyuyor. Grand 155, Kadıköy’ün cazibe merkezinde 130 m²’den 253 m²’ye değişen ölçeklerden oluşan daireleri ve ulaşım noktalarına yakınlığı ile olanaklarını oldukça yüksek tutuyor. Şehrin merkezi noktalarına erişim imkanı sağlarken lokasyon inceliğiyle de gündelik rutinlerinizi kolayca sağlama şansı tanıyor.

Grand 155 Kadıköy Kozyatağı’nda bulunuyor. Yapı tek bloktan oluşuyor ve 44 daire ile sakinlerine kucak açıyor. Mimarisi ile tüm dikkatlerini üzerine çeken yapı sizi sakini olmaya davet ediyor.

Yaşamınızda samimiyet ve dinginlik arayışı içindeyseniz doğru adrestesiniz! Kozyatağı’nda 7000 m²lik alan içerisine yerleştirilmiş yapı şehirde dingin köşeler arayanlar için altı çizilesi bir proje. Yerleşkenin mahallecilik yapısıyla da direkt bağdaşmanız için size anahtar sunuyor.

Grand 155 lüks standartlarında yenilikçi bir konut olarak ön plana çıkıyor. Yapıda aynı zamanda kapalı otopark da bulunuyor. Sosyal imkanlar açısından da bünyesinde yeşil alanlar ve aktiviteleriniz için bahçeler bulunan yapıda kendinize ait zamanları yakalamak çok daha kolay olacak. Grand 155, bireysel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılarken aile tipi yaşama da oldukça uygun bir olanak sunuyor.

Konut projesinin dairelerinin iç aksamlarını incelersek ebeveyn banyosu tercih edildiğini ve ısı yalıtımı yapıldığını göreceğiz. Ses yalıtımını da tam anlamıyla sağlayan yapıda, birinci sınıf malzemelerle lüks bir bütün oluşturulmuş. Konut projesindeki daireler size konforu taşırken birinci sınıf kaliteli malzemelerin güvencesini takdim ediyor. Grand 155, teknik özelliklerinde de dijital altyapıyı seçenekleri arasına alarak geleceğin gelişmiş evlerinin günümüz versiyonunu temsil ediyor. Sizlere de projenin konukları olarak projeyi deneyimlemek ve yaşamınıza neşe kıvılcımları eklemek kalıyor.

Son olarak ise Grand 155 projesinin şehirde yaşayan aileler ve farklı yaşam stillerini benimseyen herkes için güvenceli bir yaşamı vaat ettiğinin altını çizmemiz gerekiyor.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 130 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 253 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21240
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: +90 444 3 448
Web Sitesi: http://www.demirligrup.com/
Email: info@demirligrup.com
İnşaat Firması: Demirli Grup
İnşaat Alanı: 7000 m²
Konut Adedi: 42
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 130 - 253 m²
3+1
3+1
3+1 ARKA CEPHE
3+1 ARKA CEPHE
DUBLEKS ALT KAT
DUBLEKS ALT KAT
DUBLEKS ÜST KAT
DUBLEKS ÜST KAT

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link