Suadiye Şen Apartmanı

 TL
Suadiye Mh., Pembe Gül Sok., No:6/1 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Suadiye Şen Apartmanı, Etkin Mühendislik imzasıyla Kadıköy, Suadiye’de inşa edilen bir projedir.

Yeni eviniz, Suadiye Şen Apartmanı!

1 Blokta 22 adet daireye ev sahipliği yapan Şen Apartmanı, geniş daireleri ve çarpıcı mimarisi ile dikkat çekmeyi başarmış. 4+1 ve 5+2 daire seçenekleri sunan proje, dairelerinin büyüklükleri sebebiyle istemediğiniz kadar alan vaad etmekte. 4+1 dairesi için 210 m2, 5+2 dairesi için 364 m2 alan düşünülen Suadiye Şen Apartmanı’nın inşasına Ağustos 2014’te başlanmış. 2898 m2’lik inşaat alanı üzerine yükselen binası, kahverengi ve turuncu tonlarının hakimiyeti altında görsel bir şölen sunuyor.

Eylül 2015’te sahiplerine teslim edilen proje, yatırım değeri de taşımakta. Kentsel dönüşüm kapsamında değeri arttırılan Suadiye Şen Apartmanı, aynı zamanda içinde bulunduğu lokasyonunda değerini arttırıyor. Suadiye ve çevre mahalleler kentsel dönüşüm kapsamında hem her gün değerine değer katıyor hem de daha güvenli ve estetik açıdan tatmin edici binalara ev sahipliği yapıyor. Siz de biliyorsunuz ki, değeri artan semt demek yatırım yapılacak semt demek.

Nezih Lokasyon’da Geniş daireler

Bağdat Caddesi’nin tam orta yerinde, nezih ve tarihi bir semt Suadiye. Dünya markaları ile dolu olan sokaklarında  alışveriş yapmamak için kendinizi zor tutacağınız semt, yan yana dizilmiş minik kahve dükkanları ile hem salaş hem lüks bir görüntü yakalıyor. Suadiye Şen Apartmanı’nda otururken bu güzel çevreye ve ayrıcalıklarına sahip olabiliceksiniz. Köpeğinizi Suadiye Sahil’de gezdirebilir ve deniz manzarası eşliğinde güzel bir sabah yürüyüşü yapabilirsiniz. İstanbul’un en güzide semtlerinden Kadıköy’de arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek sizin için çok konforlu olucak.

Suadiye Şen Apartmanı gibi birçok gözde proje için buraya göz atabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 210 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 364 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22956
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: + 90 212 274 98 63
Web Sitesi: http://www.etkin.com.tr/muhendislik/
Email: muhendislik@etkin.com.tr
İnşaat Firması: Etkin Mühendislik
Konut Adedi: 22
Teslim Tarihi: Eylül 2015
Daire Tipi: 4+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 210 - 346 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link