Gül Apartmanı

 TL
Feneryolu Mh., Kumbaracılar Sok., No:21,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Gül Apartmanı, Batu Group tarafından inşa edilip, İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından Feneryolu’na konumlandırılan, harika bir fırsat.

İstanbul’un en sakin semtlerinden Feneryolu’nda bulunan sıcak bir Apartman projesi..

Toplam 1740 m2’lik inşaat alanı üzerine inşa edilen Gül Apartmanı, İstanbul’un en nezih semtlerinden Feneryolu’nda konumlanıyor. Batu Group’un titizlikle çalışmasının ürünü olan apartman projesi, 15 ay süren  inşaat çalışmaları sonucunda Haziran 2018’de anahtarlarını teslim etti. 2+1 tipinde 86 m2 büyüklüğünde dairelere ev sahipliği yapan Gül Apartmanı, toplamda 22 adet daireye sahip. Dairelerin içinde bulunan ankastre mutfaklar, yemek yapmayı bir keyif haline getirmeye yönelik tasarlandı. İstenmeyen misafirleri unutabilirsiniz! Gül Apartmanı, dairelere konumlandırdığı görüntülü diyafonlar ile istenmeyen misafirlerden korunmanıza olanak sağlıyor. Merkezi sistem kullanılarak ısıtılan binanız aynı zamanda bir açık otoparka sahip. Yorgun bir günün ardından park yeri arama derdinizi de ortadan kaldıran Saadet Apartmanı, konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Güvenli bir yaşam olanağı ve prestijli konum..

İstanbul’da bulunan deprem riski herkesi korkutmakta ve evlerinden taşınmaya zorlamakta. İşte kentsel dönüşüm uygulamaları bu noktada devreye giriyor ve riskli ya da hasarlı binaları, riskli alanlarda bulunan binaları, yaşı büyük binaları ve doğal afetler karşısında zarar görmesi muhtemel olan binaları kapsıyor. Bu uygulamaların amacı bu tip binaların yıkılıp, son inşaat teknolojileri kullanılarak yeniden inşa edilmesi ve hem can hem mal kaybının önlenmesini sağlamak. Gül Apartmanı kentsel dönüşüm projesi olduğu için son teknolojilerle inşa edilmiş ve bu güvenliği vaad eden bir proje.

Bağdat Caddesi üzerindeki nezih semtlerden biri olan Feneryolu’nda konumlanan Gül Apartmanı, Feneryolu’nun sunduğu bütün avantajlardan yararlanabileceğiniz bir konumda. Sessiz ve sakin sokaklarıyla öne çıkan Feneryolu, huzurlu bir yaşam isteyenler için biçilmiş kaftan. Nüfusu yoğun olarak öğrenciler ve emeklilerden oluşan semt, kuzeyden Fikirtepe’ye, güneyden Fenerbahçe’ye ve doğudan Göztepe’ye komşudur. Minibüs caddesine yürüme mesafesinde olacağınız Gül Apartmanı, şehrin her konumuna ulaşmanızı sağlayacak tüm ulaşım araçlarına yakın bir mesafede bulunuyor. Proje, bütün bu özellikleriyle birlikte, aradığınız konforlu proje olmaya aday.

Kadıköy’de bulunan birbirinden eşsiz konut projelerini incelemeye devam etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 86 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 22960
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 444 9 535
Web Sitesi: https://www.batugroup.com/
Email: gayrimenkul@batugroup.com
İnşaat Firması: Batu Group
İnşaat Alanı: 1740 m²
Konut Adedi: 22
Teslim Tarihi: Haziran 2018
Daire Tipi: 2+1
Metrekare Aralığı: 86 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link