Sunsetpark Marina

 TL
Erenköy, Bağdat Caddesi, Erenköy Cami Sk. No: 1,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün ayrıcalıklı bir yaşam olanağı sunan yerleşkelerinden olan Bağdat Caddesi’nde, Kentpark Gayrimenkul aracılığıyla gerçekleştirilen modern mimari örneği Sunsetpark Marina’yı deneyimlemeye davetlisiniz.

Sunsetpark Marina ile modern zevkler, konfor ve teknolojiyle birlikte harmanlandı! 

Kalamış Koyu’na yürüme mesafesinde bulunan 1750 metrekarelik bir alan içerisine inşa edilmiş yapı sizlere modernize edilmiş lüksle birlikte dinginlik vaat ediyor. Konut 31 daire ve 15 kattan oluşuyor. Çağın dinamiklerine göre uyarlanmış teknolojilerle birlikte konforu ve modern zevkleri harmanlıyor. Erenköy semtinde bulunan yapı 181  ve 384 metrekare aralığında iki farklı daire tipini seçenekleri arasına alıyor. Modern yaşamın gerekliliklerine göre ihtiyaçlarınıza çözüm geliştiriyor.

Modernizmi Kadıköy’ün mahalle dokusuyla birleştiren yapı, bulunduğu alan içerisinde de doğayı minimalist bir yaklaşımla ayağınıza taşıyor. Sunsetpark Marina maksimumumu hedefliyor. Dairelerin her odasından Kalamış Koyu manzarasını deneyimleme şansı sunuyor ve yerden ısıtma sistemiyle de daire içerisinde keyifli anlar yaratabilmenize olanak sağlıyor. Binanın peyzaj tasarımında ise ekolojik bir tutumla, saha içerisindeki ağaçları korunmuş. İnşa edilen yapı sakin ve huzurlu anları arayanlar için eşsiz bir ayrıcalığı oluştururken çocuklar için de aktivite alanlarıyla zenginleştirilmiş. Yürüyüş parkurunda günlük rutinlerinizi gerçekleştirebilir, aktivitelerinizi yaşamınıza entegre edebilirsiniz.

Marina yaşamına uygun dizaynıyla, kendinizi yeni ufuklara açılmayı bekleyen denizciler gibi hissedeceksiniz! Kalamış Marina’ya 4-5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Florence Nightingale Hastanesi ve Fenerbahçe Stadı’na yakınlığıyla da size ayrıcalıkları ulaştırıyor. Sunsetpark Marina, size keşfedilmesi gerekenleri keşfetmeniz için anahtar uzatıyor. Aynı zamanda yeni kültürel besin kaynaklarına yakınlığıyla da olanaklı bir yaşam vaat ediyor. Balkon eklentisiyle de evinizde denizin kokusunu ve ayrıcalıklı yaşamın keyfini sürebileceğiniz yaşam alanlarını size sunuyor.

Kadıköy’ün en dingin ve en refah semtinde yaşam standartlarını Sunsetpark Marina ile yeniden tanımlayacaksınız! 

Moda’dan Adalar’a uzanan manzarayla birlikte yaşamı yeniden keşfedeceksiniz!  7/24 kapalı devre kamera sistemiyle etkin bir güvenlik ağı geliştirilmiş yapı, bodrum katında 2 katlı otoparka da sahip. Estetikle tasarlanmış, dinginliği ve modern yaşamı sembolize eden Sunsetpark Marina yakından bir bakış atmak isteyenleri yeni bir yolculuğa çıkma çağrısında bulunuyor.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 181-190 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 384 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20874
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0 (216) 301 20 21
Web Sitesi: https://sunsetparkmarina.com
Email: info@sunsetparkmarina.com
İnşaat Firması: Kentpark Gayrimenkul
İnşaat Alanı: 1750 m²
Konut Adedi: 31
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 181 - 384 m²
3+1 A
3+1 A
3+1 B
3+1 B
5+1
5+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link