Demirli Park Plus

 TL
Sahrayı Cedit, Mümin Deresi Sk No:20,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Evlerimiz kendimize en yakın olabildiğimiz alanlar olarak içlerinde özgürlüğü barındırırlar. Peki ya bu özgürlüğü genişleten ve derinleştirebilen bir yapıyı keşfettiğimizi söylesek? Bir tarafında deniz diğer tarafında da Çamlıca ve şehir uzanırken size özgürlükten fazlasını sunan bir yapı Demirli Park Plus.

Modern mimari özgürlükle birleştirildi!

Modern mimari geleneğinden ilham alınarak inşa edilmiş Demirli Park Plus içinde barındırdığı yaşam alanlarıyla özgürlüğün yanına konforu ve ultra modern yaşamı renovasyon haline getiriyor. Aynı zamanda çok yönlü ulaşım kolaylıklarıyla şehre rahatlıkla erişebilmeyi mümkün kılıyor.

Proje stresi kontrol altına alıp yaşamla özgürlüğü birleştirmek isteyenler için altı çizilesi alternatifler arasına giriyor. Gelişmiş güvenlik hizmeti ve spor salonları, buhar odalarıyla birlikte yenilikçi gündelik rutinler kazanmak isteyenler için 2+1 ve 4+1 dubleks daire tipleri mevcut. Yaşam için size keyifli bir süreç sunacak olan proje Sahrayıcedit bölgesinde bir gayrimenkul olarak  yatırım için de avantajlı bir fırsat sağlıyor.

Lüks, Demirli Park Plus ile yeniden tanımlanıyor!

Projede -2 kat, zemin ve üzerinde +19 kat yükselik mevcut olup her katta dört daire şeklinde tasarlanmıştır. Çok katlı yaşam kuleleri mega kentlerin ikonik siluetleri olmuşken siz de bu yeni nesil yapıları deneyimleyebilirsiniz. Demirli Park Plus, estetik ve lüks bir görüntüye sahip farklı mimarisi ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Saygın bir semtte, estetik görünüme sahip bir binada yaşamınızı geçirme fırsatını sizlere sunuyor. Geniş bir arazi üzerinde yapılan proje, aynı zamanda sakinlerine hareketlilik alanı da sağlıyor.

Kadıköy’ün en işlek ve merkezi semtlerinden biri olan Sahrayıcedit’te, Demirli Park Plus konut projesindeki dairelerden birine sahip olarak farklı sosyal olanaklardan ve şehir merkezinde yaşamanın ayrıcalıklarından yararlanma fırsatını yakalayacaksınız. Proje ile birlikte konforu ve rahatlığı hissedecek, stresten uzak bir yaşamı sonuna kadar yaşayacaksınız. Demirli Yapı, değişen büyüklüklerde farklı ihtiyaç ve zevklere uygun yaşam alanlarını sizler için ayrıcalık olarak ön plana çıkarıyor.

2 bloktan oluşan 144 adet 2+1 8 adet ise 3+2 dubleks toplamda 152 adet konutun bulunduğu projede siz de yer alabilmek için acele edin! 4.781 metrekare alan içinde Demirli Yapı güvencesiyle çağın ilerisine hedef alan modern bir habitat var eden Demirli Park Plus’a dahil olun.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 70 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+2 122 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20936
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0216 388 07 05
Web Sitesi: http://www.demirliyapi.com.tr/
Email: info@demirliparkplus.com.tr
İnşaat Firması: Demirli Yapı
İnşaat Alanı: 4.781 m²
Konut Adedi: 152
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+2
Metrekare Aralığı: 70 m² - 122 m²
2+1
2+1
3+2
3+2

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link