Teknik Yapı Köşk Apartmanı

 TL
Göztepe Mh., Tütüncü Mehmet Efendi Cd., No:25 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün huzurlu ve tarihi semtlerinden Göztepe’de yeni bir yaşama davetlisiniz! Teknik Yapı tarafından geliştirilen Teknik Yapı Köşk Apartmanı projesi, İstanbul Anadolu yakasında, Kadıköy Göztepe’de bulunan Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi’nde konumlandırılmıştır. Eşsiz bir tasarıma ve göz alıcı bir estetiğe sahip olan apartman, avantajlı konumu sayesinde İstanbul’un en gözde caddelerinden Bağdat Caddesi’ne yalnızca bir dakika uzaklıkta bulunuyor.

Eşsiz bir yaşam için eşsiz bir konut projesi!

Ayrıca, toplu taşımayla kolay ulaşıma ve şehir içinde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok sosyal alana oldukça yakın! Projeye Haziran 2015’te başlanmış ve Şubat 2017 itibari ile tamamlanmıştır. Teknik Yapı Köşk Apartmanı 1036 metrekare büyüklüğünde bir araziye konumlandırılmış tek bir bloktan oluşmaktadır. Bu blok 9 kat ve 18 daireden meydana gelmektedir. Daireler 4+1 ve 5+1 olmak üzere iki seçenekten oluşmaktadır ve sizlere maksimum ferahlığı sağlamayı amaçlamaktadır.

4+1 daireler 156 metrekare, 5+1 daireler ise 224 metrekare genişliğindedir. Teknik Yapı Köşk Apartmanı, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Ayrıca, şehir merkezinde bulunmanıza rağmen park yeri problemi çekmemeniz için proje alanında ücretsiz kapalı otopark da mevcuttur. Ayrıca, konforlu ve modern bir tarza sahip olan proje, bunun bir parçası olarak rahatınız için yerden ısıtmalı olarak tasarlanmıştır. Dahası apartmanda bulunan hidrofor ve su deposu gibi pek çok özellikle ev sahipleri için teknik avantajlar düşünülmüştür. Apartmana bir adet de mağaza/dükkân da dahildir.

Teknik Yapı Köşk Apartmanı projesi, sizi bir yandan şehrin hareketli hayatına davet ederken, diğer taraftan şehir içinde karşılanması zor ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak planlanmıştır. Bu nedenle proje içine hem açık hem kapalı otopark dahil edilmiştir. Ayrıca, şehir hayatını çevre dostu bir anlayışla kucaklayan proje, sahip olduğu yeşil alanlarla sizlere doğayla olan bağınızı korumak için de şans veriyor. Sağlıklı ve zinde bir yaşam için pek çok fırsat veren Teknik Yapı Köşk Apartmanı, evden uzaklaşmanıza gerek kalmadan dilediğiniz gibi spor yapmanıza fırsat verecek fitness ve tam donanımlı spor salonuna sahiptir. Ayrıca, tıpkı spor için olduğu gibi, sauna için de evden uzaklaşmanız gerekmez, çünkü sağlık için pek çok faydası olan sauna da projeye dahil edilmiştir. Dahası, daire sahiplerinin güvenliği için 24 saat özel güvenlik hizmeti de mevcuttur. Dairelerin içinde ebeveyn banyosu bulunması da bir başka avantajdır.

Siz de konut projesinin sakinlerinden biri olmak isterseniz, iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz. Kadıköy‘ün ayrıcalıklı bir konumunda bulunan yapı projesi, hayatınızın standartlarını yükseltmek için inşa edildi.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 156 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 224 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23997
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0216 362 97 97
Web Sitesi: http://www.teknikyapicadde.com/
Email: info@teknikyapi.com
İnşaat Firması: Teknik Yapı
İnşaat Alanı: 1036 m²
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 156 – 224 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link