Ceylan Apartmanı

 TL
Caddebostan Mh., Plaj Yolu Sk., No:28 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kuyaş Gayrimenkul ve Big Plus Group tarafından İstanbul Kadıköy’ün Caddebostan semtinde geliştirilen ve “Cadde Bostan’ın en değerli noktasında” sloganıyla sunulan Ceylan Apartmanı projesi, İstanbul’un kalbi Bağdat Caddesi’ne 500 metreden daha az mesafede bir yaşam vadediyor. Ceylan Apartmanı projesi, 1190 metrekarelik arsa alanına konumlandırılmış olan 2 blok ve 26 daireden oluşuyor. Bloklarda 3+1 ve 5+1 dubleks olmak üzere iki çeşit daire bulunuyor.

Olanaklı bir yaşam için tercih edilesi bir konut projesi işbirliği!

Ceylan Apartmanı’nı tercih etmeniz için özel lokasyonu dışında da sebepleriniz olabilir. Bunlardan ilki, projede iki blok arasında olmak üzere tasarlanmış olan ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz açık yüzme havuzudur. Bu havuzda çocuk havuzu da mevcuttur. Ayrıca, yine çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için bir oyun alanı da projeye dahil edilmiştir. Dahası, proje içinde ev sahiplerinin rahatça sosyalleşebileceği bir sosyal tesis de bulunmaktadır. Ceylan Apartmanı projesinde açık ve kapalı otopark olmak üzere iki otopark seçeneği vardır, park alanı her daire için tek araç için kurgulanmıştır. Böylece hem şehir merkezinde yaşayıp hem de Ceylan Apartmanı projesinde sağlıklı yaşam için de birçok detay düşünülmüştür.

Bu detaylardan ilki, proje içinde spor ve fitness merkezi bulunmasıdır. Buna ek olarak yürüyüş alanları da mevcuttur, dileyenler bu alanlarda yürüyüş yapmayı da tercih edebilirler. Ayrıca projede spordan sonra ya da spora gerek duymadan kullanabileceğiniz sauna da bulunmaktadır, böylece sauna için evden uzaklaşmanız gerekmez.

Proje arazisinde yeşil alan bırakılmaya özen gösterilmiş ve arazi doğayla iç içe ancak modern bir stil göz önünde bulundurularak kurgulanmıştır. Ayrıca, ev sahiplerinin güvenliği için 24 saat özel güvenlik hizmeti ve güvenlik kamerası sistemi de bulunmaktadır. Ceylan Apartmanı , yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir, ayrıca Zemin etüdü ve yapı denetimi de yapılmıştır. Ev sahipleri için kapıcı hizmeti de mevcuttur. Dahası proje, kablo TV dijital altyapısı, hidrofor ve jeneratör sistemi bulundurmaktadır. Dairelerin ses yalıtımı yapılmıştır. Bir diğer avantaj ise, dairelerde ebeveyn banyosunun mevcut olmasıdır. Üstelik, her daire için 5 metrekarelik depo alanı da ev sahiplerinin konforu için düşünülmüştür. Projenin inşaatı ve satışı devam etmektedir olarak not düşebiliriz.

Ceylan Apartmanı konut projesi Kadıköy lokasyonun en dikkat çekici projeleri arasında gözüküyor! Siz de hayal ev arayışınızı sürdürüyorsanız, konut projesinden dairelere yakından bir bakış atabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 140 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 280 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23996
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 407 1111
Web Sitesi: https://kuyas.com.tr/
Email: satispazarlama@kuyas.com.tr
İnşaat Firması: Kuyaş - Big Plus Ortaklığı
İnşaat Alanı: 1190 m²
Konut Adedi: 26
Teslim Tarihi: 2022
Daire Tipi: 3+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 140 - 280 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link