Üresin Apartmanı

 TL
Gülden Sok., No:3,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Anadolu Yakası’nın kentsel dönüşümle birlikte yükselişe geçen Göztepe semtindeki Üresin Apartmanı Sadıkoğlu İnşaat tarafından geliştirilmiş tek apartmandan oluşan bir proje. Proje hem teknik özellikleri hem de Kadıköy’de bulunan ulaşım araçlarına yakınlığı ile dikkat çekerken, bina içerisinde dört odalı ve altı odalı seçenekleri ile toplam on sekiz daire bulunuyor.

210 ve 400 metrekare aralığında değişkenlik gösteren geniş ve ferah dairelere sahip Üresin Apartmanı’nda kapalı devre kamera sistemi bulunuyor. Bu özellik sayesinde sevdikleriniz evdeyken bile an bile aklınız onlarda kalmayacak. Bunun yanında bir de binanın kendine ait bir görevlisi de bulunuyor.

Ferah daire tipleriyle öne çıkan projede sizlerin konforu için bir bina içerisinde bulunması gereken her özellik düşünülmüş.  Ayrıyeten özel otoparkı bulunan binanın bahçeye de sahip oluşu ile yakınlarınızla ekstra bir alana ihtiyaç duymadan kendi apartmanınızda fazlasıyla keyifli anlar oluşturabileceksiniz. Özgürlük Parkı ve Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesi uzaklıkta bulunan Üresin Apartmanı’nda yaşarken mutluluğu tadacak temiz hava ve çevre ağaçlandırması ile doğanın huzuruna varacaksınız. Peyzajına ve mimari tasarımına da özenli dokunuşlar yapılmış olan bina modern dış tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Göztepe’nin kalbinde mutluluk dolu bir yaşam!

Su deposu ve yük asansörünü de bünyesinde barındıran bina da daireler konforunuz bir an eksik kalmasın diye ebeveyn banyosu ile donatılmış. Bütün bu özellikleri ve güvenlik kamerası sistemi ile sizlere sevdikleriniz ile keyifli ve mutluluk dolu anlar oluşturmak kalıyor.

Modernizmi Kadıköy’ün mahalle dokusuyla birleştiren yapı bulunduğu alan içerisinde de sizlere doğayı minimalist bir yaklaşımla ayağınıza taşıyor. Binanın peyzaj tasarımında ise ekolojik bir tutumla saha içerisindeki ağaçları koruyarak inşa edilen yapı sakin ve huzurlu anları arayanlar için eşsiz bir ayrıcalığı oluştururken apartman çevresinin günlük ihtiyaçlar için merkezi bir konuma sahip olması da bina sakinlerinin huzurunu tamamlayacak nitelikte.

Şehrin merkezinde huzur dolu anlar için Üresin Apartmanı!

Ferah anlar için tasarlanmış daireler ile dinginliği ve modern yaşamı sembolize eden Üresin Apartmanı kendisine yakından bir bakış atmak isteyenleri Kadıköy’de keyifli ve konfor dolu bir yolculuğa davet ediyor. Sizler de bu projeye yakından bir bakış atmak ve projeyi şehrin merkezinde deneyimlemek isterseniz Emlaksat.com uzman ekibine danışmayı ve bilgi almayı unutmayın!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 210-230 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
6+1 veya diğerleri 350-400 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22915
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: (216) 416 21 83 - 416 28 63
Web Sitesi: http://www.sadikogluinsaat.net/
Email: info@sadikogluinsaat.net
İnşaat Firması: Sadıkoğlu İnşaat
İnşaat Alanı: -
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+1, 6+1
Metrekare Aralığı: 210 - 400 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link