Kumru Apartmanı

 TL
Yazmacı Tahir Sokak No: 15,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün harika semtleri Bostancı ve Suadiye’ye yakınlığıyla göz çeken Kumru Apartmanı’na davetlisiniz! Sağlam Yapı tarafından 2015 yılında yapımına başlanan ve 2016 yılında inşaatı tamamlanmış olan bu proje özellikle Kadıköy’ün en güzel konumlarından birinde bulunmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Kadıköy’ün kalbinde huzur dolu hissedeceksiniz!

Üç, dört ve beş odalı değişik genişlikteki on adet daire tipinden oluşan Kumru Apartmanı denize ve Bağdat Caddesi’ne yakınlığı ile sakinlerine harika bir yaşam alanı sunmayı başarıyor. Dairlerden adalar manzarası gözlemlenebilirken binanın kendine ait ücretsiz kapalı otoparkı da bina sakinlerinin hayatını kolaylaştırmak için düşünülmüş bir özellik.

Binanın bulunduğu sokağın yeşillikler içerisinde olması ve binanın peyzajının doğal güzelliklerle harmanlanarak tasarlanması ise Kadıköy’ün sokak yapısına uygun modern bir görünüm oluşturuyor.

Sevdiklerinizle eşsiz anlar oluşturmak için Kumru Apartmanı!

10 daireden ve 11 kattan oluşan yapı çağın dinamiklerine göre uyarlanmış teknolojilerle birlikte konforu ve modern zevkleri harmanlıyor. Bostancı semtinde bulunan yapı 187 ve 350 metrekare aralığında üç farklı daire tipini seçenekleri arasına alarak modern yaşamın gerekliliklerine göre ihtiyaçlarınıza çözüm geliştiriyor.

Konumu itibari ile hem günlük ihtiyaçlara hem sakin bir sahil yürüyüşüne yakınlığıyla dikkat çeken Kumru Apartmanı’nda teknik özellik olarak hidrofor ve su deposu da mevcut. Binanın bulunduğu lokasyondan sahil yollarına ve dünya markalarının olduğu Bağdat Caddesi’nin Suadiye bölgesine yürüyerek dakikalar içinde ulaşabilmesini sakinlerine sunan apartmanda yaşarken konforunuz bir an bile eksilmeyecek.

Adalar ve deniz manzarasını deneyimleme şansı sunan bina daire içerisinde keyifli anlar yaratabilmenize olanak sağlıyor. Peyzaj konusunda ise ekolojik bir tutumla saha içerisindeki ağaçları koruyarak inşa edilen yapı sakin ve huzurlu anları arayanlar için eşsiz bir seçenek olmayı başarıyor.

Modern, sakin ve keyifli bir hayat için Kumru Apartmanı!

Siz de Adalar’a uzanan manzarayla birlikte yaşamı yeniden tanımlamak ve yüksek konforun tadını çıkarmak isterseniz bir an bile durmayın, Kumru Apartmanı’nı deneyimlemeye ve yakından bir bakış atmaya Kadıköy’e gelin. Estetikle tasarlanmış, huzur ve mutluluk dolu bir yaşamı sembolize eden Kumru Apartmanı yakından bir bakış atmak isteyenleri konforlu bir yolculuğa davet ediyor. Daha ayrıntılı bilgi için Emlaksat.com uzman ekibine danışmayı unutmayın!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 140 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 veya diğerleri 187-350 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22919
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: B
Telefon: 0 2164109334
Web Sitesi: http://saglamyapi.com.tr/tr/
Email: info@saglamyapi.com.tr
İnşaat Firması: Sağlam Yapı
İnşaat Alanı: 2600 m²
Konut Adedi: 10
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 187 - 350 m²
4+1
4+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link