Zafer Apartmanı

 TL
Suadiye Mh., Hamiyet Yüceses Sok., No:37,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Hanesel Yapı tarafından Anadolu Yakası’nın en gözde konumlarından biri olan Kadıköy’e bağlı olan Hamiyet Yüceses Sokak’ta hayat bulan Zafer Apartmanı, konfor, lüks ve güvende olma hissini tadabileceğiniz bir kentsel dönüşüm projesidir.

Hayallerinizin de ötesinde daireler!

Geçmişten günümüze ve geleceğe hayatı şekillendiren projeler sunacağını, bu projelerde sadece barınacak bir mekan değil, hayal edebileceginiz bütün güzelliklerin en ince ayrıntısına kadar yerleştirilmiş olduğu, insan merkezli, en rahat, en güzel, en modern ve en estetik evler icin araştırma çalışmaları yaptığını ve bu çalışmalarla birlikte hayatın şekillendiği yepyeni binalar ortaya çıkartacağını vaad eden Hanesel Yapı tarafından titizlikle inşa edilen Zafer Apartmanı, 10 adet konuta ev sahipliği yapıyor. 2+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunan proje, 2+1 dairelerini 90m², 4+1 dairelerini ise 250 m² şeklinde sunuyor. Dairelerin içerisinde ferah bir alan sunan Zafer Apartmanı, ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar için kaçırılmaması gereken bir fırsat. 2016’da inşasına başlanıp 2017’de teslime hazır hale getirilmiş apartman dairelerinden birine sahip olmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

Prestijli lokasyonda güvenli konutlar..

İstanbul’da yaşanan deprem riski dolayısıyla evinizden taşınmak durumunda kalanlardan mısınız? Zafer Apartmanı’nın  dairelerine göz atın. Kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak en son teknoloji yöntemleri ile  inşa edilen proje, aynı zamanda yapı ve zemin etüdü de yapılmış bir proje. Güvenliğinizden şüphe etmeyeceğiniz, ferah ve konforlu daireler Zafer Apartmanı’nda sizi bekliyor.

Prestijli konumu ile gözleri üzerine çeken proje, Anadolu Yakası’nın en gözde konumlarından olan Kadıköy’de hayat buluyor. Tüm toplu taşıma araçlarına ve şehir içi ulaşımın mihenk taşları olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ile ulaşım konusunda hayatınızı kolaylaştıracak olan konut projesi, Anadolu Yakası’nın tüm avantajlarından da yararlanabileceğiniz bir konumda. Kadıköy’e bağlı olan birbirinden güzel mahallelerin hepsine kolay ulaşım sağlayacağınız Zafer Apartmanı’nda yaşarken, Suadiye, Caddebostan ve Moda Sahil’de günlük yürüyüşlerinizi yapabilecek, Bağdat Caddesi’nde en lüks mağazalardan alışverişinizi yapabilecek ve Kadıköy’ün sanat kokan nostaljik sokaklarında bulunan salaş kafelerde arkadaşlarınızla buluşabileceksiniz.

Daha fazla konut projesi için Kadıköy Konut Projeleri rehberimize göz atabilir, buraya tıklayarak saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 90 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 250 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24993
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0850 532 0 360
Web Sitesi: http://www.haneselyapi.com/
Email: info@haneselyapi.com
İnşaat Firması: Hanesel Yapı
Konut Adedi: 10
Teslim Tarihi: Aralık 2017
Daire Tipi: 2+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 90 - 250 m²
Kat Planı
Kat Planı
Kat Planı
Kat Planı
Kat Planı
Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link